Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörös a barátnöm engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörös a barátnöm engem idegesit mert jön a nyár és hát. S De nem tudom h mondjam neki h engem zavar. Fehér börű és hát virit rajta! Nektek volt már ilyen gondotok és mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Mond meg neki és kész, minek kerülgetni?

Amúgy miért nem borotválkozik? Vallás, vagy mert fiatal? Esetleg nem ad magára?

2009. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát 17 éves és add magára azért te ilyen téren nem.
2009. jún. 10. 11:14
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Őt nem zavarja???
2009. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezheted, hogy neki ez így tetszik-e. Mert neked jobban tetszik, ha valaki itt-ott nem szőrös. De ha irreális elvárásaid vannak, ne csodálkozz ha kidob. Bár ha nem illetek össze ilyen szempontból jobb is szakítani.

Van ahol én is szőrtelenítek, de például az alkaromat és a combomat nem vagyok hajlandó. Alig látszik, és engem nem zavar, és nekem így tetszik.

Ha a barátnődnek tetszik az, hogy itt-ott szőrös, akkor inkább keress másik csajt. Nehogymár ezen kelljen folyton agyalnia, hogy vajon neked hogy tetszi... Ne már!!! :)


Ja és valószínűleg neki meg az nem tetszik hogy nem tudsz helyesen írni :)))

2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Hát, szerintem mondd meg neki, hogy ez zavar téged!

Ha sexre kerül a sor, szerintem akkor is zavarni fog. Ha nem teszi meg, és téged ez továbbra is feszélyez, akkor meg hagyd ott...


Részemről ez mindig is olyan dolog volt, hogy egyfajta igényességnek tartottam, szal Én is azt szeretem, ha egy nő bizonyos helyeken szőrteleníti magát, mert sokkal higiénikusabb, és esztétikusabb is!

2009. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűn mond meg neki és kész.

én nem tudom magam szőrösen elképzelni, pedig mindenhol alig látható szőke szőröm van de engem így is zavar...:D

egy kapcsolatban amúgy is fontos szerintem a kompormisszum, lehet csak annyi lesz, h ő is kér valamit tőled.

egyébként valami konkrétabbat, h hol nem akarja szőrteleníteni magát?

m pl ha bajsza van és fekete 3 cm-s szőr a lábán és a hónalján az érdekes, de lehet a szülei régi módiak én nem néznék jó szemmel. viszont ha máshol intimebb területen az tényleg csak kettőtökön sőt inkább rajta múlik. de a kérdés feltevéséből (jön a nyár) gondolom, h szemmel látható helyen zavar téged a szőre.

kérdezd meg tőle, h őt nem zavarja -e , és hogy lenne e más akadálya, hogy szőrtelenítse magát.

2009. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

De most komolyan, hol szőrös? A lábán, mert az tényleg elég furcsa. Ha meg csak kis pihe van rajta,a testén akárhol hát az mindenkin van, és ha leszedné, csak megerősödne.

Ha viszont több helyen sötét barna szőr van rajta, az ellen sem lehet mit tenni, szólhatsz neki, de ha nem tud rajta változtatni, mert fél, hogy csak megerősödne a szőr, akkor ne csodálkozz, ha elkezd duzzogni.. :(

2009. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Volt ilyen barátnőm de ez számomra nem jelentett soha gondot,annál inkább neki.Tett is érte, ellene.Én amiatt nem cseréltem volna le semmi pénzért vagy tartottam volna meg csupán téli barátnőnek, míg nyári időszakra szőrtelent részesítettem volna előnybe.Beszélj erről vele, ha ez téged zavar.Ha a lába szőrös akkor már jól is jártál, mert nem hivatalos információk szerint a szőrös lábú csajszik sokkal rámenősebbek és vadócabbak a szexben.Arra azért kíváncsi lennék, hogy az ágyban is zavar téged a partner testén a szőrzet megléte?
2009. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
nem írtad meg, h mennyire szőrős meg hol, ha a lábáról van szó esetleg meg ilyen helyekről, gondolom leborotválja a nyárra, mert mégse vesz fel szőrős lábra akár szoknyát, ha más helyen az, pl bajusz áll stb,azzal azért nem sok mindent lehet tenni, mert ha leszedi megerősödik, ha tényleg ez a baj, és zavar téged, akkor zavarhatott volna akkor is mikor összejöttetek, ezek a dolgok amugy se annyira fontosak azért, mert ezektől még lehet szeretni valakit ugyanugy, és nem lesz kevesebb ember, lehet hogy zavar téged, de szerintem a bnődet is zavarja pár dolog, amit esetleg nem mondd neked, mondhatod neki akár burkoltan, de szerintem bárhogy mondod ebből sértődés lenne, mert biztos tudatában van a csaj ezekkel, de arra is biztos meg van az oka amiért nem szedi le
2009. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az van, hogy az anyukája sem szőrtelenít, ezért neki talán eszébe sem jut, hogy ő csinálhatna ilyesmit annak ellenére, hogy vannak reklámok amik kifejezetten erről szólnak.

Szépen, finoman megmondhatod neki, hogy esztétikusabb lenne, ha leszedné a szőrt a látható helyekről, és ezzel neked is örömet okozna. Esetleg vehetsz is neki egy női borotvát, hozzá zselét, vagy egy doboz Veet krémet.

2009. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!