Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok csak egy kicsit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak egy kicsit számít a pasi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Mert nézem az ocsmányabbnál ocsmányabb focistákat, akik top csapatokban játszanak (pl Ribéry), hogy mindegyiknek szebbnél szebb modell barátnőik, feleségeik vannak. Akkor a pénz mégis számít? Legalábbis a legszebb lányoknál úgy tűnik, hogy igen.
2012. márc. 10. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
a szépség relatív fogalom... és a nöknek is csak X % át érdekli az anyagi helyzeted.
2012. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy számít nekik. A legtöbbnek, legalábbis.
2012. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem számít! nem az a lényeg könyörgök...
2012. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Én viszonylag jobb módú családból származok, de szinte mindig szegény fiúk tetszenek. Aranyosabbak,és igazán nem érdekel, ebben a korosztályban semmiképp :)

17/ l

2012. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Valljuk be,kenyéren és vízen ki élne együtt valakivel?
2012. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van akinek számít, van akinek nem -mondhatnám ezt is..

DE! Ha szeret a csaj, teljesen mindegy neki, hogy egy Mercedes Benz E-guarddal vagy biciklivel mész hozzá..

2012. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem, engem őszintén nem érdekel. Azért küzdök, tanulok ennyit, hogy sose szoruljak más pénzére, magyarul én képtelen lennék élősködni.

Az számít, hogy valaki dolgos, vagy egy munkakerülő alak, aki azt várja, hogy én tartsam el. Mert azt lesheti bárki.

2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

imádom ezeket a "csajokat csak a pénz érdekli" kérdéseket-válaszokat...tiszta közhely az egész...teljesen elszomorít hogy csak ezzel foglalkozik mindenki...nem tök mindegy??? De komolyan?! Keress magadnak egy normális csajt a többit meg tojd le...-.-


L22

2012. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, azert azt is nezd, hogy azok a csajok sem a Tescoban arufeltöltök... Modellek, szepsegkiralynök, mediaszemilyisegek, playmate-ek... Jaaa, hogy sok srac a semmire is elvarja az ilyen puncikat... Az OLYAN csajokat pedig bizony meg kell fizetni.
2012. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek számít, és van, akinek nem. Nekem pl. egyáltalán nem. Eddig egyetlen barátom volt tehetősebb, de pont abból voltak vitáink. Állandóan ajándékozgatni akart, ezt meg azt venni, én ezt nem szerettem. Ha kedveskedni akar a párom, tegye azt gesztusokkal, ha virágot akar adni, hajtogasson egyet papírból, ha el akar vinni valami étterembe vacsorázni, inkább rábeszélem, hogy maradjunk otthon, és főzzünk közösen valamit. Nekem az ilyen dolgok sokkal többet jelentenek.


23L

2012. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!