Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak, ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, ebben az esetben miket gondoltok, miért tesztek ilyet? (Többi alul. )

Figyelt kérdés

Ha van egy nő, akivel jóban vagytok, nincs köztetek kapcsolat, sem szex, csak napi szinten keresitek egymást telefonon, mert távol éltek a másiktól.


Tudjátok, hogy a nő bolondul értetek, ti is kedvelitek, hiszen keresitek őt, de mégsem teszitek meg a kellő lépést.


Na most teszem fel, a nő besokall, párszor nem fogadja a hívásaidat. Nem veszi fel, vissza nem hív.


Majd pár nappal később ír nektek, kedvesen érdeklődik stb.


Ilyenkor miért nem írtok vissza, mi az oka? A sértődöttség, vagy ennyire nem érdekel a személy?


2012. márc. 10. 22:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bánt, hogy esetleg megbántottam, hülye voltam.


Most meg hiányzik, de annyira nehezen viselem már, hogy nem történik semmi, a közelemben van és nem mondhatom ki, hogy az ölelésedre vágyom, szeretlek. Ezért inkább távol próbálom tartani, de megbuktam, ez nem jött be.

2012. márc. 10. 22:12
 2/16 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor miért nem írtok vissza, mi az oka? A sértődöttség, vagy ennyire nem érdekel a személy?"


Lehet hogy nem ér rá.

2012. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Napok óta? Nem hiszem.
2012. márc. 10. 22:16
 4/16 A kérdező kommentje:
Addig mindig volt rám ideje, akár éjjel is. :(
2012. márc. 10. 22:17
 5/16 anonim ***** válasza:

"az ölelésedre vágyom, szeretlek."


miért is nem mondhatod ki? valakinek elkéne kezdeni... vagytok olyan viszonyban nem?

2012. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ugyan azt eljácca mint te, tudd milyen érzés
2012. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyunk olyan viszonyban. Naponta hívott, én is kerestem, ez ment hosszú hónapokon át, míg én megelégeétem, azt mondtam magamban elég, el kell felejtenem, mert ő soha nem fog lépni.

Így nem vettem fel, nem hívtam vissza stb. De most mégis írtam neki, mert úgy hiányzik. :(


Hogy mondhatnám azt neki, hogy vágyom az ölelésedre..... nem a párom, soha nem volt köztünk semmi.


Ő talán barátnak tart én meg szeretem, ezért is szenvedek, hogy nem ölelhetem át stb.


Úgy gondoljátok szándékosan teszi, hogy nem ír? Én is gondoltam erre egyébként, hogy naaaaaa nem vetted fel, én sem válaszolok. De azt gondoltam ez női taktika, a férfiak is ilyenek?

2012. márc. 10. 22:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért mert játszik veled,eddig mindig elért most pedig azt várja te kaparj utána.Én is jártam így egy pasival,mindig ő keresett ha én írtam nem válaszolt,egy hét vagy kettő irt mintha semmi sem történt volna.De tudod létezik a női becsület!
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól tudom, hogy egy nőnek a becsületre, tartásra nagyon kell vigyázni, de tudod attól még ha hibázunk és megbántunk valakit beismerhetjük, csak mert nők vagyunk.
2012. márc. 10. 22:50
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy értetted egyébként, hogy nem megsértettem és ezért csinálja ezt, hanem szórakozik, mert tudja, hogy fáj?
2012. márc. 10. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!