Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként férfiak kérdése. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként férfiak kérdése. Mit gondoltok erről a megnyilvánulásról?

Figyelt kérdés

Hónapok óta sokat beszélgetek egy sráccal, napi szinten hívjuk egymást. Olyan helyen dolgzozunk, hogy havonta pár alkalommal láttuk egymást, de minden nap beszélünk.


Én megszerettem, és most nem tudom mire vélni azt a kérdést, amit feltett nekem:


Úgy néz ki új munkahelyre kerülök, ő megkérdezte hogy találkozunk ugye? Nem tudom hogy értette, de mondtam kétlem, mert távol leszek. Azt mondta valahogyan biztos fogunk.


Ezt tekintsem úgy, hogy hiányozni fogok, szeretne látni? Talán észbe kapott, hogy vagyok olyan fontos neki, mint ő nekem?


Mit gondoltok, de komolyan? Köszi! Kort is!


2012. jan. 25. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez aranyos:)

Biztos hiányozni fogsz neki, ne engedd el a pasit;)

2012. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílvánvaló, hogy bejössz neki, hisz ő is tudja, hogy nem fogtok munkahelyen találkozni többé, szóval valamit szervezni kéne ........
2012. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek szerint jól érzem, hogy szorul a hurok?


Beijedt talán?


Ugyanis annó elmondtam mit érzek, semmit nem mondott rá, csak maradt a közelemben, még jobban mint előtte. És most úgy éreztem végre kiböki mit érez, mert úgy érzem ez egy agóddó kérdés volt. Tévedek?


Vélemény?

2012. jan. 25. 22:04
 4/14 A kérdező kommentje:
De eddig miért nem lépett, ha tudta hogy fontos nekem? Most pánikolt be ?
2012. jan. 25. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Miféle pánik ?????? Azt mondta, hogy szeretne még veled találkozni, csak kérdésként tette ezt fel........
2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, de ez annyit jelent, hogy szeretne még velem talizni, mint nővel ezek szerint. Nem? Mivel már érdeke nem fűződik hozzá, most már nem tud munkával kapcsolatban felhívni mint eddig és terelni a szót másfelé..érted..
2012. jan. 25. 22:14
 7/14 Gergo_30F ***** válasza:
így kívülről ez teljesen egyértelmű, csak balf@szkodik.
2012. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De hát mitől fél, ha tudja, hogy nekem sokat jelent?
2012. jan. 25. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne hidd ,hogy olyan könnyű bevallani az érzéseket.Lehetnek rossz tapasztalatai,és veled NEM AKARJA ELRONTANI!! És most bizony megijedt,hogy téged is elveszthet,vagy ritkán találkozhattok ezután.Segíts neki kicsit,bátorítsd őt.
2012. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bakur12 ***** válasza:
Szerintem 1x ellenőrizd vane barátnője. Az is elkepzelhető, hogy azért nem nyomul, mert van de téged is megkedvelt. Ha nincs, akkor kérdezd meg bejössze neki, mint nő vagy csak, mint barát, hogy tisztázzátok. A férfiak nehezebben árulják el amugy is az érzéseiket. És néhányan félénkebbek is. Közel akar maradni hozzád, de szégyelli kimondani, hogy mit is akar valojában. Van ilyen. Tehát vane barátnője, ha nincs akkor tisztázzad bejössze neki. Ha igen akkor kell kezdeményezz, elhivd valahova.:))
2012. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!