Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiú vagyok és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú vagyok és szeretnék emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
végülis azért ide írom mert ez szerelemhez kapcsolódik, és segítség kéne hogy mit tegyek ez ellen hogy ne legyek ilyen félénk az emberekkel, akár privátban is :)
2012. márc. 10. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
leginkább ezt lányoknak írnám hogy milyen bókokkal tudnék örömöt szerezni nektek?:)
2012. márc. 10. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
én is félénk vagyok az idegenekkel szemben
2012. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is igy volt règen , de aztán belekeveredtem egy drog ügybe ès 3 èv börtönt kaptam. bennt megtörtènt ami a filmekbe szokott ès magara találtam a homokosok közt ! :)) ne fèlj felvállalni magad ! sok szerencsèt puszi :)
2012. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fő az önbizalom!!!!!Én is pont ilyen voltam de aztán meguntam, h nincs bnőm és eljárok szórakozni nekem nagy áttörés volt h elmentem haverokkal discoba nem ilyen alja szarba hanem egy minőségi,igényes helyre és féltem de tök jól érezheti magát ott az ember! Merj kezdeményezni ha tetszik egy lány szólitsd le semmit nem veszíthetsz!!
2012. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem félénk vagy, hanem tudsz viselkedni...

velem is így van. uj emberek elott nem vagyok hulyegyerek XD

2012. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza

most hogy mondja tényleg

2012. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!