Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni harminc fölött normális, jó fej emberekkel?

Figyelt kérdés
Válás után hirtelen ráébredtem, hogy minden korban hozzám illő pasi nős. Hol vannak a jó fej, független, harmincon túli férfiak? A randi oldalak nem tetszenek, kicsit megalázónak érzem a helyzetet.
2011. máj. 14. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Jó fej is meg független is,szerintem már ritka.

Remélem megtalálod a párod!

Próbáld ki a fizetős elit társkeresőt,hátha!

Sok szerencsét,és ne feledd,rengetegen vagyunk ezen a Földön.

2011. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit tartassz benne megalázónak?
2011. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, valahogy elveszi a spontaneitását a dolgoknak. Meg nem szeretném hogy valakinek csak azért kelljek, mert magányos, és nekem sem kellene csak azért valaki, hanem olyan jó volna megint szerelmesnek lenni, de az egy kierőltetett szituációban nem biztos, hogy megtörténik....
2011. máj. 14. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Na most nem világos.Haverokat akarsz v csajozni.

Haverokat szerezhetsz mondjuk küzdősport edzésen.

Én is 34 vok,de egy héten 2x jól megverjük egymást edzésen és máris szebb az élet.Időnként meg összejövünk pókerezni sörözni,vagy csak átjárunk egymáshoz.

Csajozni meg ugyanúgy tudsz 30 fölött is pl pubokban vagy akárhol utcán,boltban.

Ja,a haverjaim is mind 30 fölöttiek,de csak 2en nősek.

Ha elengedi az asszony velünk sejtheted,hogy ki a céltábla aznap:).

2011. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Harminc fölötti pasi vagyok, neten keresek társat, ahogy a többség is teszi.

Neten kívül szerintem sehol nem lehet ismerkedni, nekem legalábbis soha nem sikerült még az életemben.

Úgyhogy fogd magad, csinálj jó képeket magadról, jelentkezz föl egy oldalra, írd ki az adataidat, de a valósakat és várj.

A nőknek egyszerűbb a helyzete.

A pasik többen vannak...

2011. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30 fölötti pasi vagyok, független, a legtöbb ismerősöm szerint jó fej (a többiekkel az utálat kölcsönös), nem vagyok viszont teljesen normális, és nem keresek társat az interneten.
2011. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Tegyél fel pár jó képet, írj egy korrekt bemutatkozást.

Csak ne a nők lapjára, mert ott sok a nő, az nem jó neked. Mindenhol máshol legalább kétszer annyi férfi van.


Amúgy meg nehéz a spontaneitás... először mindenképpen tudatosan kell találkozni, utána alakulhat a dolog. Ez van... viszont sokkal nagyobb helyről meríthetsz, mintha csak a szomszéd házig, gyárig vagy barázdáig látnál el.

2011. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A normális, jó fej férfiakat arról ismered meg, h nincs párjuk.
2011. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 30 fölötti elvált nő vagyok. Szerintem sok a harminc fölötti jó fej férfi, mert általában 30 fölött már ők is elváltak. Egyébként nyugodtan próbálj ki társkereső oldalt nem rosszak. Ne görcsölj azon, hogy párt keresel, csak barátkozz,flörtölgess és a többi majd kialakul....
2011. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Nem görcsölök, csak sosem gondoltam volna, hogy ez fog történni az égig érő szerelem után...Hát akkor hajrá. Szép napot mindenkinek.
2011. máj. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!