Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy ha én nem látom magam jóképűnek.. akkor a lányok miért látnak annak? van pár szép csajszi akik azt mondják, hogy jóképű vagyok , jól nézek ki, de én ezt miért nem látom?
2012. márc. 11. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ők másképp látnak téged, vagy látnak benned valamit. sok olyan tulajdonsága van az embernek, amikről csak a külvilágból szerez tudomást. a párom is egy baromi aranyos jóképű srác(persze kinek mi számít annak) és ő mondta nekem, hogy nem tudja, hogy mit látok benne. olyan mintha önértékelési problémátok lenne.
2012. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nők egyetlen szavát sem kell elhini feltétel nélkül. Ha azt mondják jóképű vagy, akkor kezdj ki velük, hívd el randira őket. Ha igent mondanak, igazat mondtak, ha nem randiznak veled, csak nem akartak megbántani.


És még mindig jobb, hogy te nem látod magad jóképűnek, mások igen, mintha jóképűnek képzelnéd magad, de mindenki csúnyának tart.

2012. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljes mertekben onertekelesi problema... Ha masok szerint jo kepu vagy, higyj nekik!
2012. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!