Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akinek tetszem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszem és nekem is tetszik, de mindketten félénkek vagyunk, mit tehetnék? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és én is neki(de ezt csak barátoktól tudom) mindeketten félénkek vagyunk,chaten sem szoktunk beszélgetni,suliban meg végképp nem.De folyton engem néz,és mikor a pályán focizik a haverjaival van hogy int nekem.Próbál beszélgetni de mint mondtam félénk ő is.Szeretnék összejönni vele,mert tényleg nagyon tetszik,de nem igazán tudom mit tehetnék.Flörttipp vagy valami téma amivel tudnék beszélgetést indítani az jól jönne.Előre is köszönöm. :))


14/L


2012. márc. 11. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tégy semmit. Maradj inkább egyedül!
2012. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz,ezzel most rettenetessen sokat segítettél.Ha nincs értelmes ötleted akkor inkább ne írj.
2012. márc. 11. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez értelmes ötlet volt. Ha magadtól nincs benned annyi motiváció, hogy tégy valamit, sőt még ötleted sincs, akkor nem vagy elég felkészült semmire.

Az, hogy vágyaid vannak, nem egyenlő azzal, hogy ki is kell azokat elégíteni. 14 évesen még bőven nem ezzel kell foglalkozni. Semmivel sem lesz jobb az élted, ha most összejössz vele... az érzelmeid még gyerek érzelmek, és ezen csak az idő változtat. Szerintem még 16 évesen sem ezzel kéne foglalkozni, de majd jönnek az okosok, és megmondják.

(nincs fontosabb dolog, mint az érzelmek tengerén hánykolódni minden áron. hogyne)

2012. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso nincs teljes mertekben igazad. Ha a kerdezo ugy erzi hogy erre szuksege van, de tud tole ugyanolyan normalis lenni mint addig volt akkor miert ne? egy probat meger, csak vigyazzon magara.

Szerintem ha tenyleg tetszetek egymasnak probaljatok meg beszelgetni, aztan szepen lassan minden kialakul... Temat nem lehet mondani valami ami erdekel teged hozd fel aztan meglatod hogy ot erdekli-e.

2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14 évesen mi a fenéről beszélünk még? Ne haragudjatok, de elég furcsa, hogy nem veszitek észre, ez nem normális.

Nem vagyok erkölcsösködő, de 14 évesen elég lenne barátkozni egymással. Nincsenek meg azok az érzelmek, amik indokolnának ennél többet. Nézzen mindenki magába, és ezek után mondja meg, hogy neki megvoltak-e ezek, és hogy érte-e ekkor felejthetetlen élmény, amit sajnálatos lett volna elmulasztania.

Azt mondom, hogy csak barátkozzatok.

2012. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám 10 évesen szeretett bele édesapámba,és ez fordítva is így volt.Azóta együt vannak,illetve van még 3 tesvérem is.
2012. márc. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!