Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy "elrontott" első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "elrontott" első randi után mi a teendő? (Elrontott alatt azt értem, hogy túlságosan feszengtünk és izgultunk mindketten és hát enyhén szólva sem volt gördülékeny a beszélgetés. ) Pedig nagyon tetszik a lány.

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vedd fel vele a kapcsolatot és ha nem elutasító akkor tényleg csak az lehet a baj,hogy idegesek voltatok.Ez a jobbik eset mert sajnos az is előfordulhat,hogy nem volt meg a szikra.de próbálkozz ne add fel
2009. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak lazán öreg, ilyenkor vedd úgy hogy csak ismerkedsz, barátkozol vele és egyből könynebb lesz. Fel a fejjel.
2009. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! Mintha az én első randim látnám a mostani párommal. Én egész séta alatt a pulcsim ujját tekergettem, a barátom a kulcscsomóját pörgette. A szám ki volt száradva és 2 órán keresztül csak annyit tudtam mondani, hogy AHA meg hogy PERSZE meg hogy DE VICCES :D


Aztán lett belőle második és harmadik randi is, ami már kicsit gördülékenyebb volt. Most pedig már 1 éve együtt vagyunk! :)

2009. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)

Az utolsó különösen megnyugtatott. Mindenképp beszélek vele, este felhívom és akkor kiderül, lesz-e második... Szurkoljatok! :P

2009. nov. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!