Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb pasiknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasiknak tényleg bejönnek a 14 év körüli lányok?

Figyelt kérdés
Egy csomo tizen éves azt mondja hogy nagyon szeretik egymást a huszon éves barátjával...:S
2009. jún. 10. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
lol! Min. 16.
2009. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy szeretik. Náluk könnyebben senkit nem lehet megd*gni, utána pedig elhagyni :D
2009. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bejön, de legyen inkább min. 16 éves.
2009. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

14 éves, gerontofil, apakomplexusos, buta kislányokat valszeg könnyű lefektetni

Van, hogy tényleg szeretik egymást, de ritka, viszont az, hogy egy csomó tizenéves azt mondja, az még jelenti azt, hogy úgy is van..:)

2009. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
El nem tudom képzelni, hogy miért van ez így. De nagyon örülök neki, hogy velem 14 évesen nem történt meg ez. Mindig jönnek azzal a dumával, merthogy korábban érnek olyankor a lányok... Na persze. Maximum nem bírnak a hormonjaikkal. Meg ahogy előttem is mondták nagyon könnyű préda egy 14 éves lány.
2009. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

hát engem 14évesen marhára nem érdekeltek a huszonéves fiúk..volt olyan osztálytársam, akit nagyon is, most 20 évesek vagyunk, exosztálytársamnak van egy 5éves gyereke, 20évesen...nem azért lett terhes mert csak smárolt a huszonéves fiúkkal...szerintem ez elég sokmindent elárul;)


20/L

2009. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Én 14/L vagyok és nem igazán értem a velem egy időseket...

MErt szerintem naivak és elhiszik hogy szerelmesek beléjük a 18 év felettiek közben csak jól meg d××××× őket.

Arra hivatkozva hogy ők éretebbek a többinél..o.O

2009. jún. 10. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 15 éves voltam, mikor megismertem a expáromat (ő akkor 21 volt). Nagyon szerelmes voltam és a rózsaszín ködfelhőktöl nem láttam a valót. 3 évig voltunk együtt, de abból csak 1,5 év volt igaz. Utána már nem érdekeltem és más lányokkal szórakozott. Én meg mint egy jó kislány nem mentem sehova, mert ő nem örült volna neki. Eltávolodtam az anyukámtól, nem voltak barátnőim, egyedül voltam. 18 évesen elkezdtem a jövőmön gondolkodni, a fejem kezdett kitisztulni. Végre tisztán láttam és rájöttem, hogy ez nem kell nekem. Otthagytam, miután megtudtam, hogy összejött egy 14 éves kislánnyal. Ma már nagyon megbántam, hogy olyan naív voltam és azt kívánom bárcsak visszacsinálhatnám. De nem lehet. Semmiről nem maradtam volna le, ha még várok!
2009. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért hidd el, vannak értelmesebbek is az idősek között akik nem csak a "dugásra" hajtanak. És lányok között és vannak akik nem naivak, hanem mondjuk tényleg jól megy a kapcsolatuk mondjuk egy 19-20 évessel. Vannak érettebb és éretlenebb lányok. (Komolyan ne gondolkodjatok már ennyi végletekben)
2009. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen,ez azért tényleg igaz.

De a körülöttem lévő lányok akik ilyen helyzetben vannak,azokkal az a helyzet amit írtam.

2009. jún. 10. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!