Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek csókolózás közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek csókolózás közben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régóta barátok vagyunk, és végül meg is tetszett. Beindulok, ha megérinti a testem. Imádok vele lenni, megértjük egymást, és amint elválunk, szinte már hiányolom is, és ágyban is jó vele. Azonban csókolózás közben én nem érzek semmit, nekem csak puszta "mechanika". Nem önt el sem melegség, sem bizsergés...

Ti, hogy vagytok vele? És ha éreztek valami különlegeset, akkor hosszú távú (1 év+)kapcsolatotok alatt ugyanúgy vagytok vele, mint az elején, mikor dúl a szerelem?


2012. márc. 11. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, elég sok csajjal csókolóztam (30-40) és legtöbbször én se éreztem az égvilágon semmit. Jobb esetben elismerést és némi büszkeséget.


Akkor volt ez másképpen, amikor szerettem is a lányt. Akkor fokozódó vágyódást és öröm érzés töltött el :)

2012. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én speciel imádok csókolozni,de a jelenlegi párom nem egy csók király..nála a csók a nyelvtelen smárolás..de nem nem nagyon izgat hogy nem csókolózunk, mert a szex igen nagyon jó...és énis pár olyan kis érintéstől felizgulok,nálam az ilyenekkel kompenzálni tudja a csókolozást!nekem igy jó.. másnak nem biztos.. ha neked igy jó akkor nem kell izgulnod..!
2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszútávú kapcsolatban nincsen tapasztalatom, de amikor olyannal csókolóztam, akivel el tudtam volna képzelni hosszú távú kapcsolatot is, tehát nagyon vonzódtam hozzá stb. akkor éreztem azt a bizonyos bizsergést, de hogy őszinte legyek még vele se volt egy nagy élmény. Eddig 2 embert csókoltam meg, őt és egy buliban részegen egy lánnyal elvoltam. (de ezt a lányt se akkor se most nem tekintem lehetséges barátnőnek).

Szóval egyértelműen érzek valamit, ha olyannal csókolózok, akit "szeretek", de még ez se volt olyan nagy dolog. Akkor már inkább csókolgatom a nyakát.. vagy mást. ;) Nekem szó szerint nyálas volt az összes csókélményem, vagy csak béna vagyok.. :D

2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy a kapcsolat a csóktól lesz bensőséges. Az mutatja meg, hogy szerelmes vagy-e. Az útszéli lányok pont ezért nem is vállalják be, mert mással undorító lenne számukra. A többi pedig simán csak testi vágy kielégítése.


Azon gondolkodom, hogy lehet, hogy ez a fiú nekem csak a legjobb barátom (órákat tudunk beszélgetni), akivel közben jó a testi örömszerzés is? Lehet, hogy csak a biológia? Nem tudom... Ki kéne derítenem, ezért is kérdeztem itt.

Más iránt még nem éreztem így. Ilyen közel még nem engedtem mást.

2012. márc. 11. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
6éve vagyunk, 5éve házasok. Már mondjuk nincs az a hasremegős érzés csókolózás közben, de még mindig megszűnik a világ :)
2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát én lepkéket a hasamba :D
2012. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
én ha szerelmesen csókolózok az azért más mint a többi smár.Olyankor azt érzem hogy nagyon közel vagyok hozzá,a testünk egymáshoz tapad.Szerintem intimebb mint a szex,nekem drogszerű élményt nyujt.
2012. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eszméletlen beindulok :D xD
2012. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha órákat tudtok beszélgetni akkor nem tudom én a barátnőmmel nem tudok órákat beszélgetni és ha nem érzell semmit csókolózás közbe akkor meg nem hiszem hogy valami értelme lenne az egésznek de ha szereted akkor viszont ne hagyd el csak azért mert te nem érzel semmit csók közben
2012. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!