Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? Pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Pasik zenei stílusát átveszem

Figyelt kérdés

Régebben az ilyen tömegzenét szerettem, britney stb.

Majd mindenki az electrot kezte el hallgatni, köztük az egyik kiszemeltem is, teljesen rááltam a stílusra, csak olyanokat hallgattam. Majd volt még egy srác későbbiekben, aki a magyar rappet szerette, akkor én is azt hallgattam, de szinte csak azt. Majd mostanság, volt egy másik srác, akkor rocker volt, és sok számot küldött nekem, és most csak rockot hallgatok, persze nem is üvöltőset, hanem nyugisabbat, vagy egy picit temperamentumosabbat.

És nem akaratlagosan, hanem úgy magától. Más is van így ezzel?


2012. márc. 11. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nálam ilyen sosem volt és egyik páromnál sem, kompromisszum volt én meghallgattam néha az ö kedvenceit és ő is az enyémeket....


TE! Egyszerűen szereted beleélni magad a pasi minden stílusába magánéletébe, ezáltal is így érzed h közelebb kerülsz hozzá...és olyan mintha akkor is rá gondolnál csak..

2012. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is teljesen ugyanígy vagyok.Próbálom érezni azt, amit ő érez..:)
2012. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fiú személyisége a zene ... ha te azt a fiút jelenleg szereted akkor azt a zenei stílust ami rá hasonlít azt is nagyvalószínüséggel ! :))
2012. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!