Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves vagyok és egy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok és egy ugyan ilyen idős fiúnak tetszem. Nagyon szeretem a stílusát és a humorát, csak nem igazán az az álompasi. Járjak vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2011. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 needtoknow ***** válasza:
69%
Aludj, holnap után iskola.
2011. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Te döntésed, bár ha tőlünk vársz erre választ, magad sem tudod mit akarsz, eléggé kifrratlan gyerekes gondolkodásra utal, bár ezt még neked el lehet nézni..
2011. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
jaja aludj holnap után iskola.. sajnos
2011. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Mondjuk kifejthetnéd bővebben, mi a baj vele. És nem, nem elég, hogy bírod, akkor lehet barát is. Lehetnél legalább szerelmes vagy hasonló...hagyjuk -_-
2011. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

kapsz nála 1000x jobbat is! Csak egy kis bibi van... ahhoz okos nőnek kell lenned, azt észt meg az iskolában osszák!


Szóval húzzál bele!

2011. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
olyan nincs h tökéletes sokáig azt kerestem de rá jöttem h nincs olyan csak jó és ha azzal boldog vagy akkor jó mert van egy mondás nem minden szép jó de a jó lehet szép!
2011. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mért beszél mindenki a suliról ? Ki kell használni még ezt a két napot. :) Amúgy tetszem egy másik fiúnak aki nagyon jól néz ki de nem annyira jön be mint az aki kevésbé néz ki jól ... És nem akarok csak abarátja lenni. Csak attól is izgulok, hogy mások mit fognak mondani. (tudom emiatt nem kéne, de valahogy mégis )
2011. aug. 29. 21:58
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Azért beszél mindenki a suliról,mert ilyen hülye kérdés feltevése helyett tanulhatnál hogy ne tegyél fel ilyen hülye kérdést.Lehet hogy az ilyen jelélegű észt,ami az alap szintű emberi gondolkodást rejti,nem osztják a suliban,sőt azt sem tudom hol osztják.De egy biztos: Neked nincs.
2011. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végülis kitünő tanuló vagyok... És csak tanácsot szerettem volna kérni... ENNYI VAGY.
2011. aug. 29. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!