Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már a női körülmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már a női körülmetélésről?

Figyelt kérdés
ezt hogy csinálják?miért van ez?ez nagyon fájdalmas lehet!
2009. jún. 10. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
az, nagyon fájdalmas, és nagyon durva következményei vannak a későbbi szexuális életre. kislánykorban csinálják, különböző magyarázatok vannak rá, hogy miért. araboknál csinálják, de nem a Korán írja elő, hanem hagyomány. olvastam már olyan magyarázatot, miszerint a női nemiszerv nem szép, és ezért, hogy a férfink jobban tetszen. meg olyat is hogy mivel így nagyon fájdalmas a közösülés, hogy a nő ne legyen parázna. neten elég sok cikk van róla, európában be van tiltva, sok az ügy is belőle amikor muszlimok megcsinálják a kislányaikkal. egyébként a szeméremajkakat égetik v vágják le ha jól tudom, de ezt pontosan nem tudom, de olvasni is szörnyű minden esetre.
2009. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

én úgy tudom hogy a csiklót vágják ki ... Ahol csinálják ráadásul nem túl higiénikusak a körülmények (nemtom pontosan melyik országban) , tehát van hogy egy éles üvegtörmelékkel vágják ki . Van aki belehal a sokkba vagy a fájdalomba , esetleg elvérzik :( szörnyű

nameg olyan is van hogy összevarják a nagyajkakat hogy a nő ne tudjon közösülni.

2009. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Én is hallottam már róla és a csiklót vágják le, azért , hogy a nő ne élvezze a szexet, így biztosan nem érez vágyat más férfi iránt, és ezt olyan gyerekkor körül vágják le...
2009. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha nincs csikló attól még vaginálisan tud élvezni meg kivánni nem?mennyire lehet ez fájdalmas?hallottam már kiégetésről is.
2009. jún. 10. 20:54
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

nekünk biosz tanár beszélt erről..

pontosan nem emléxem mi volt, de asszem a csiklóról vágnak le valami :')


az meg mikor összevarják, az azért van, hogy ne dugjon oszba-szájba.. csak ha eljön az ideje, mert nagyon fájdalmas

2009. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy vannak fokozatok: csak a csiklót vágják le vagy az egész külső genitáliát (a nagyajkakat és a kisajkakat is) eltávolítják. Ez egy ilyen nővé avatási szertarásnak van kikáltva és akkor végzik el, amikor a lány elkezd menstruálni.
2009. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ezt az arab országokban és az afrikai országokban csinálják az erősen babonás népek, sajnos, még manapság is. A csiklót vágják ki, azért, mert ez a nőben a férfit jelképezi, kb. úgy, mint ahogy a férfin a fityma a nőt. Tehát mindkét nemet körülmetélik. Borzalmas körülmények között, egészen kicsi lányokon végzik el ezt a "műtétet". Sokszor olyan rosszul varrják össze őket, hogy túl szűk lesz a hüvelynyílása, tehát minden egyes aktus borzalmas fájdalommal jár. Sőt, ennek másik mellékhatása, hogy szinte bevarrják a húgycsőnyílást, és ezért a pisilés is fájdalmas egész életében. Már ha van olyan szerencséje, hogy túléli, és nem vérzik el, vagy hal meg fertőzésben.
2009. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Néhány primitív, afrikai törzsnél van ilyen. A lányokat 13-14 éves koruk körül lefogják és összeszabdalják a saját készítésű, ugyancsak primitív eszközeikkel, késeikkel, amit tudnak azt kivágnak belőle, mert úgy gondolják, hogy a szex élvezése a férfiak dolga. Rengeteg kislány elvérez ott rögtön, rengetegen a sokkba és a fájdalomba halnak bele és rengetegen a fertőzésekbe. Mert ugye se nem érzéstelenítik, se nem tiszta eszközökkel dolgoznak és se nem fertőtlenítenek. És szerintem ez hülyeség, hogy vaginálisan el tud élvezni. Mert nem... A hüvelyi orgazmust is a csikló befolyásolja az idegeivel közvetett úton. Még ha G pontja van szerintem akkor se, főleg ahogy erőszakolják ott a nőket. Mert a test megjegyzi azt a sokkot, azt a fájdalmat és rögtön reagál rá még évtizedek múlva is. Tehát itt nemhogy orgazmusról, de még élvezetről sincs szó a nőknél. Undorító, iszonyat felhúzom magam az ilyesmin.
2009. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az irtó rossz lehet,hogy lefogják őket és tehetetlenek csak a nagy fájdalom marad!Ez kb mennyi idő lehet?ez a mütét
2009. jún. 11. 15:28
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem műtét. de sztem fél óra kb vagy nem tudom, de bele se akarok gondolni. Felforr az agyvizem, ha eszembe jut:P
2009. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!