Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szebbik nem, megjelenést vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebbik nem, megjelenést vagy képességet részesítetek előnyben ha férfiakról van szó? Az a fontosabb, hogy milyen a teste vagy, hogy mire képes a párotok?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi lányok, nők - tudom kicsit elcsépet ismét a férfiak külsejéről kérdezni - , hogy mennyire fontos,hogy hiperszupernagyon megfelejen az elvárásoknak a pasi teste.

A testépítés, gyúrás kicsit önmagárét van.

Többre értékelitek ha a pasitok nem kockahasú, de erős?

Vagy nincs nagy karja, akár pocakos,de tud bokszolni.

Megjelenés vagy képesség ?

Önmagáért való "gyúrós izmok" vagy ....

Szépen kidolgozott testű pasi vagy valaki aki "ért" is valamihez?

Vagy egyáltalán nem is fontos és felesleges megkérdezni ?



2012. márc. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

A nagyon erős vonzalom,az alap.De ez nem feltétlenül van összefüggésbe azzal,hogy hogy néz ki az illető.Persze vannak elvárások,de a kémia az kémia.(nyílván egy fogatlan,alacsony,kövér férfire nem izgulok be).

Kockahas,testépítés nálam kilőve.Nem szeretem a gyúrós férfiakat,félelmet kelt bennem.

Természetesség a lényeg.Látszódjon rajta, hogy elégedett magával.Magas,ápolt,normál testalkat,természetes izom(egy kicsi).

Szóval szépen kidolgozott és gyúrós izom nekem nem kell:)

Széles váll,magasság és szép mosoly már fél siker.Utána jöhet a belső,azon pedig könnyű elbukni:)

2012. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

>>Utána jöhet a belső,azon pedig könnyű elbukni:)<<

:-))) hát igen, ha az nincs a helyén....

2012. márc. 12. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam se a külsőn szoktak elbukni többnyire...
2012. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha mindentől eltekintünk, egyértelmű, h az jön be, ha valamiért olyan, amilyen. ha csak azért gyúr, mert jól akar kinézni, vagy tetszeni akar másoknak, azt nem tudom értékelni. ha önmagát akarja kondiban tartani, egészséges és erős akar lenni, és jól akarja érezni magát a bőrében, az sokkal többet jelent.


de jó, h feltetted ezt a kérdést, mert nem csak a külsőségekben vagyok így ezzel: sokkal inkább bukom arra, akiben van valami különleges, valami tehetség, pl kifejezetten okos/ nagyon ért valamihez/ tud hangszeren játszani... vagy ilyenek. Az sokkal többet ér, mintha egy top10-es pasi lenne, üres fejjel és semmi céllal.

2012. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén, hogy nekem fontos a külső(50%) és belső is(50%). Aztán persze elsőnek a külső, mivel először általában a külsejét látjuk meg a másiknak, aztán hogy milyen ember, és milyenek a képességei az később derül ki.

Viszont a külsőt nálam nem úgy kell érteni, hogy kockahas, meg gyúrós izmok. Nem igazán szeretem az izmos férfiakat, ha egy kicsit izmos az még jól nézhet ki, de egyébként nem tetszik jobban, mint egy olyan aki nem izmos.

Csak annyi a lényeg, hogy tetszen külsőre, meglegyen a vonzalom (nincsenek elvárásaim hogy pl. izmos legyen vagy szőke hajú, stb) Csak fogjon meg benne valami.

A képességek meg hát nem tudom.. Mindenki ért azért pár dologhoz, aki nem abból inkább az akarat hiányzik. Nem muszáj, hogy kiemelkedően jó legyen bármiben is, de legyen meg benne az, hogy ha szükségem van segítségbe valami férfiasabb munkában, vagy olyan dologban, amihez ért, akkor szívesen segít, ez sokkal fontosabb.

2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő a megjelenést tartja fontosabbnak.
2012. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!