Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Ezek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Ezek mit jelenthetnek? (lent)

Figyelt kérdés

Iskolában van egy fiú, minden lányra nyomul bunkó módon, leállítottam, és most elkezdett kedvesen viselkedni, meg incselkedni...közben másokkal is csinál ilyesmiket, de már mások is szóvá tették hogy mi van...kezdek beleesni a srácba....szerintetek most én is egy vagyok a sok közül? vagy esetleg fel akarja mérni a "lehetőségeit" ? Vagy tetszhetek neki?


Előre is köszi a normális válaszokat!!!

14/L


2012. márc. 13. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "legszebb" a gonoszban, hogy a "szép" dolgokat használja a legroszabb dolgokhoz.
2012. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben látnák, hogy ki ő. És senki sem vágyna rá. Senki sem keresné.
2012. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a pasi lehet csak azért nyal, hogy megdughasson.

Aztán persze lehet bejössz neki, tetszel neki. De ki tudja, mennyire lesz stabil ez az "érzés", "gondolat" vagy vmi.

Fiatalok vagytok.

2012. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tetszel neki!..te is
2012. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ÖÖ köszönöm...14 évesen nem hinném h meg akarna dugni...


Esetleg hogyan közeledhetnék felé? osztálytársam...

2012. márc. 13. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Házi nyúlra nem lövünk.
2012. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hogy őszinte legyek nem hiszem..Ugyan ebben a helyzetben voltam tavaly de hamar rá jöttem hogy nem, csak megakar d*gni pedig én is veled egy idős vagyok (:



Főleg ha "páwáról" van szó nem szabad hinni neki..:)

2012. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"páwa" de kitúrták mindenhonnan...tehát nem menő gyerek már...


Köszönöm az eddigi válaszokat...jöhetnének még :)

2012. márc. 14. 15:19
 9/9 anonim válasza:
Jönnek! Rohadtul unom már ezt a "Házi nyúlra nem lövünk" dumát, amúgy nem tudom, lehet, hogy tetszel neki, mert ki mertél állni ellene, de lehet, hogy már csak nálad van esélye.
2012. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!