Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy fiú, aki tetszik nekem. Sokszor látom, hogy pl szünetekben mikor látom a folyosón, akkor szokott nézni. Én ilyenkor csak éppen hogy rápillantok, mert nem merem tartani a szemkontaktust.

Amúgy még júniusban volt egy zeneiskolai-vizsga, ahol ő is ott volt. Akkor nem is nagyon figyeltem fel rá, csak megtetszett nekem, azt hittem, hogy többet nem is látom. Szeptemberben pedig ahogy gimis lettem, ő is pont oda jár, csak felsőbb évfolyamba. Azon a vizsgán azt hiszem, hogy ő is "kinézhetett engem", mert mikor ránéztem, akkor mosolygott, meg folyamatosan engem nézett.

Szerintetek tetszem neki ezek alapján, vagy csak azért nézhet, mert ismerős vagyok neki (a vizsga miatt)? Amúgy nem ismerjük egymást, köszönni sem szoktunk. Élőben nem merek odamenni hozzá, kezdeményezni. Ha facebookon bejelölném, akkor abból leszűrné azt, hogy tetszik nekem? Ha bejelölöm, akkor mit írjak neki, hogy honnan ismerem, vagy egyáltalán mit írjak, ha ő nem ír rám?

Bocsi, ha bonyolultan fogalmaztam meg. A választ előre is köszönöm!:)

(Nem kérek véleményt a facebook miatt, csak választ szeretnék a kérdésemre!)


2012. jan. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

tetszel neki ez biztos, facebook helyett szerintem személyes kontaktust teremtsd vele


20F

2012. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

biztosra veszem,hogy bejössz neki,de ,ha bejössz neki ,akkor ő miért nem kezdeményez? lehet nem tudja a neved? vagy csak simán nyuszi..

kezdemenyézhetsz,vagy a sorsra bízod :)

2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"rá se mersz nézni" itt hagytam abba az olvasást -.-
2012. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelölöd abból még nem sejti h tetszik neked... lehet ,hogy bejössz neki... jelöld be facebookon és kezdj el vele chatelni. És amikor már beszéltetek és nincs mit mondanod írd azt ,hogy különben te voltál még a nyáron a zenevizsgán? mert ismerős vagy valahonnan... vagy valami ilyesmit. Remélem segítettem :))
2012. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na egyszer, mikor kimész a szünetben a teremből, villants egy őszinte sugárzó mosolyt, úgy, hogy CSAK RÁ NÉZEL :D
2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: oks, majd holnap megpróbálom..:)
2012. febr. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!