Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljak meg egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeda kérdése:

Hogyan csókoljak meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Vagyis pontosan hogy vegyem le a lábáról, hogy utána meg birjam csókolni? (ez lenne az első csók) kérdezi:egy tizenkét éves fiú!
2012. márc. 13. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el jobban várja mint te:-)
2012. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a száddal
2012. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat is, hogy mondjam neki: Csukd be a szemed és gondolj valamire... és ilyenkor megcsókolom.. de hogy foglak hozzá?
2012. márc. 13. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha randizik veled, valószínűleg tetszel neki, szóval nem kellenek "természetfeletti trükkök" ahhoz, hogy megcsókolhasd. Add önmagad: lazulj el, szórakoztasd, legyél vele figyelmes. Üljetek minél közelebb egymáshoz, amíg beszélgettek húzódj közelebb hozzá. Esetleg megpróbálhatsz hozzáérni a kezéhez, karjához, vagy esetleg a válladdal a vállához simulni. Ezzel már megteremtesz egyfajta intim légkört kettőtök között. Figyeld a reakcióit. Ha vonzódik hozzád, nem fogja hidegen hagyni a közelséged és kívánni fogja, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Ha így érez, azt könnyen észreveheted majd rajta. Például, hogy feltűnően nézi az ajkaidat, vagy belefeledkezik az arcod vizslatásába, nem húzódik el, esetleg még közelebb is húzódik hozzád. Ekkor nézz mélyen a szemeibe több másodpercig. Esetleg közben pillants le az ajkaira is. Ha nem nagyon degenerált a kislány, valószínűleg le fog esni neki, hogy meg szeretnéd csókolni. Ne rohand le nagyon vadul. Mivel ezek szerint mindkettőtöknek ez az első csók, ezzel ráértek majd később. Inkább próbáljátok érzékivé tenni, finoman ismerkedjetek a másik ajkával, nyelvével. Ha még nincs elég gyakorlatotok nem jó kapkodni, mert nagyobb valószínűséggel fordulnak elő bakik, például, hogy összekoccannak a fogaitok.

Remélem tudtam segíteni. :)

17/L

2012. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem amit te mondtál az a gondolj valami becskott szemmel, az nmjó. Nemtom a váraltan nemis tud felkészülni. vagyis én nem örülnék neki speclel. sztem adj egy puszit az arcára, és utána jöhet a csók. ( Megpuszilod utána rögtön a száját veszed célba)

12/l

2012. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz ne legyen büdös a szád mert az mindent elront!
2012. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kenyeres Bálint válasza:
12 éves fiú holymoly..
2015. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Decuki ez kérdés pont 4 éves ma vagyis tegnap, mert elmúlt éjfél, de mind1😂
2016. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És a kérdező már 16-17 éves lehet😏írhatna😉😘
2016. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!