Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most minden lány jól nézzen magába és az alapján válaszoljon. Autós pasi vs autó nélküli pasi? A két pasi legyen egy ikerpár akik full ugyanúgy néznek ki és a viselkedésük is ugyan olyan csak az egyiknek van autója. Melyiket választanátok? Ezt azért kérdezem mert mióta van autóm sokkal könnyebb csajozni :) Kérlek titeket rendes nem fikázós válaszokat adjatok. Köszönöm. Minden válaszra megy valamilyen színű pacsi :D
2012. márc. 13. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se nem plusz, se nem mínusz. Nyilván nem rossz ha van de nem ez alapján választok ki egy fiút...
2012. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy testvérpár, ikrek. Mindkettő nagyon tetszik neked. Az egyiknek levágta a villamos a lábát. Melyiket választanád?
2012. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem létszükséglet a kocsi, de nélküle nem viszed el a csajt el se színházba, se vacsorázni. Egyszerűen ciki magassarkúban várni a villamost :/
2012. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
BKV 'till I die.
2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én ki merem jelenteni, hogy azt amelyik tud úszni, mert: "Ha nem tudsz úszni ne mássz fára, mert elüt a villamos" :D
2012. márc. 13. 22:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kocsid van?Hát nem tudom nekem mióta van autóm nem változott semmi a lányokkal kapcsolatban, nem a kocsi érdekli őket, hanem aki benne ül.
2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egy jól karbantartott 99-es Opel :D
2012. márc. 13. 22:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít, hogy van e alattad kocsi, vagy sem:) Több haverommal is ez volt, addig le sem szarták a nők őket, amikor meg lett a kocsi, egyből, lett mindenkinek nője, meg körbe rajongták őket...:)
2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, de sztem igen is számít. Sokkal jobb az számomra is és a barátnőmnek is, hogy nem vagyunk időhöz kötve. Akkor megyünk amikor csak akarunk. Nem kell lesni, hogy mikor jön busz vagy egyéb tömegközlekedési jármű, lekéssük, nem késsük. Beülünk a kocsiba és megyünk. Nem azt mondom, hogy feltétlen ezt nézik a nők (legalábbis a normális, rendes nők, nem a pénzéhes r*bancok), de jó ha van
2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ma 22:45 Igen ismerős, mert ugyanezt tapasztaltam én is. És beismerem egy kicsit meg is ijedtem attól, hogy csak azért ugrálnak körbe, hogy vigyem őket ide-oda.
2012. márc. 13. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!