Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkóznak a fiúk azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkóznak a fiúk azzal, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Mire jó ez, hogy lenyomják az önértékelésüket???

Például először a fiú kinézi magának a lányt, először rendes,kedves,aztán mint állat elkezdi alázni a lányt!


2012. márc. 13. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom megmagyarázni... pedig én is így szoktam :D
2012. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert nagy a pofátok és el vagytok szállva magatoktól.
2012. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:

Kinek van az utcán tuti buxája? Aki bunkó. Még kérdés?


Életemben egy tuti buxával találkoztam aki nem arra bukik (itt alszik mögöttem), de a többit azzal hódítottam meg:D

2012. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elek ... any*'dat :D.
2012. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Azt hát... anyucit... de tehetek róla??

Ha normálisan viselkedek, akkor csak "aranyos" vagyok és adhatom a tanácsokat barátként...

2012. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:
nekem ez nem probléma, de köszi a kérdésed:)
2012. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam:)
2012. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én alapból is elég bunkó vagyok, és általában mindenkivel...aztán most észrevettem egy lányon,h megtetszettem neki,ezért vele nem vagyok bunkó,inkább csak olyan viccesen szurkálódunk egymásnak:), szval én pont h vele nem akarok bunkó lenni(bár néha vele is az vagyok...),és érdekes ,előfordul h azt mondja nekem,h rendes vagyok,pedig mindenki egy bunkónak tart,még én is önmagamat:D
2012. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, de tényleg így van. Én is tök kedves vagyok meg minden, aztán puff, akkora paraszt, mint Józsibá a kukoricásban.


De pont amiatt (gondolom), amit az egyik válaszoló írt. Ha kedves vagyok, akkor aranyos vagyok és adhatom a tanácsokat barátként (szemetesláda). Ez nekem nem fekszik, sohasem szerettem. Bunkóság powa, alázás kell a nőknek!

2012. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha lenyomják az önértékelését akkor dominánsabbak lesznek ezáltal jobban kialakul a vonzalom a lány részéről! Mindenre van magyarázat :D

De én sose vagyok bunkó, ezért nincs bnőm :D HÁHÁÁ

F18

2012. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!