Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a lányok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a lányok azokról a fiúkról, akik ilyenek? (nehéz kifejteni, ezért lent több van)

Figyelt kérdés

SZóval:


Van egy lány, szoktuk egymást nézni a buszon, amikor megyünk együtt reggelente.

Pénteken elhívtak szórakozni barátok, mentem hát velük. Az egész végére 3 lány és én maradtunk együtt, így mentünk be egy buliba.


Először egyedül álltam, majd megjelent mellettem az a lány, akivel a buszon nézni szoktuk egymást. Később megjelentek a barátok (ugye már csak a lányok maradtak). Szépen egyesével jöttek. Először az egyikkel táncoltam, de nem sok kedvem volt, inkább néztem a "buszos lányt". Leráztam ezt a barátot, utána jött a másik barát. Vele is táncoltam. Később őt is "leszereltem", de akkor jött a 3. Szépségileg is ilyen sorrendben voltak, tehát a 3.-nál azért nem mondom, hogy nem esett jól, hogy ilyen lányokkal vagyok, de én alapvetően nem vagyok ez a típus.


A "buszos lány" végig ott volt mellettünk a barátnőjével.

Párszor elkaptam a tekintetét, néztük egymást.



A kérdés: mit gondolhatott vajon? Oké, tudom, hogy ti sem vagytok gondolatolvasók.. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?


Köszi előre is a választ!

19F


2012. márc. 12. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát ez rossz fényt vet egy fiúra, vagy inkább azt mutatja, hogy népszerű, vagy mit tudom én? Na, remélem értitek..
2012. márc. 12. 18:46
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Hát két dolgot gondolhatott

1) Mekkora egy szemét köcsög vagy, hogy 3 csajjal vagy


2) Mi a f*szért nem szólított(ad) már meg?!

2012. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, miért nem velem táncol, ha annyira tetszem neki?
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek Koldus válaszával. Nekem nagyon nem jött volna be!
2012. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg ennyire muszaly volt a 3 csajjal tancolni? -.-
2012. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Muszájnak nem volt muszáj, viszont régen nem voltam egy nagy női ideál, aztán valamiért nemrég "felfedeztek" (lehet csak én nem vettem észre korábban? mindegy is). a lényeg az, hogy örülök, hogy mostanában "kelendő" vagyok, próbálom kiélvezni a helyzetet, csak néha elkövetek ilyen fatális baromságokat, aztán később mindig rájövök, hogy barom voltam.


na de a kérdés, hogy te/ti mit gondolnál/gondolnátok ilyen esetben a fiúról?

2012. márc. 14. 20:55
 7/8 anonim válasza:
Arra,h megakartad mutatni neki h érted mennyire odavannak a csajok, ez neked jól esett,h láthattad a reakcióját.Neki nem eshetett olyan jól...de ilyenkor sok minden kiderül! Ha látod zavarát akkor sokkolja a látvány,ha mosolyog és higgadt akkor nem érdekelte a dolog és te sem érdekled igazán őt.Persze ezt is meglehet játszani:) De megvan a véleménye rólad tuti!
2012. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a szemedbe nézett,próbált veled flörtölni,és tuti h "gyere ide hozzám!" arcot vágott.Ha mosolygott akkor bejössz neki.Szerintem féltékeny egy kicsit mert vele nem táncoltál.
2012. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!