Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány felnéz rám, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány felnéz rám, akkor van olyan hogy nincs nála esélyem?

Figyelt kérdés
Pl. bejön neki,a viselkedésem,a stílusom.Akkor biztos hogy mint férfi is bejövök neki nem?
2012. márc. 14. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem,igen

20F

2012. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha példaképnek tekint (ha ilyesmire gondolsz), akkor lehet, hogy visszautasít.
2012. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,példaképnek tekint,ez a helyes megfogalmazás.De ez esetben miért utasítana vissza?
2012. márc. 14. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők bonyolultak. Azért mert felnéz rád, még nem biztos hogy oda enged a kis mézes köcsögöcskéjéhez. Szóval ezt vele kéne pontosítani...
2012. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha neked is tetszik, akkor sztem egyszerűen önképzavaros, cask fél hogy te jobb pasi vagy mint ő csaj, és úgyis rosszul sül valamilyen módon.
2012. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mit nem értesz ezen? Ha felnéz rád, akkor felnéz rád, nem azt jelenti, hogy szexuálisan vagy akárhogy vonzónak talál. Én is felnézek apámra meg anyámra, meg a barátaimra, de ettől még nem akarok járni velük. Neked nincs olyan akire felnézel?
2012. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Hány olyan ismerősöm volt már, akit egy csepp vonzalom nélkül kedveltem...
2012. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!