Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mell vagy kis mell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mell vagy kis mell? Melyik tetszik (férfiaknak)? Őszintén! .

Figyelt kérdés

A "kis" mellre azt értem hogy ha semmi sincs ott úgynevezett "szunyogcsípés"...

a nagy mell minimum 85/C

Őszintén!!


2009. jún. 11. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, az én párom azt mondta, hogy nekem túl nagyok a melleim, ezért neki nem tetszik... Még jó, hogy nem a melleim miatt van velem... Amúgy 95B
2009. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy a nagy de azért nem túlzásban....

Ha kicsi,legalább ne legyen akármilyen!

17/f

2009. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

17 évesen még jó,hogy a nagy...

na mind1,nekem nins nagy de kicsi se,de a páromnak tetszik és az a lényeg.75/B

2009. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ami illik a csaj alakjához :). Ezen belül minél nagyobb annál jobb. (Értsd ne legyen mondjuk egy fogpiszkálónak dinnyényi melle)
2009. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kösz a választ!

többiek?

2009. jún. 11. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ami illik hozzá.Szerintem nagyon gusztustalan a sok gebe cicababa 95Ds mellekkel,és nem tetszenek azok a lányok sem,akik kövérek,de a mellük ugyanakkor akkora,mint ha egy tojást odaütöttem volna.No meg nem mindegy a forma.MErt lehet egy mell nagyon nagy,de szottyadt,és akkor már mindjárt nem az igazi.Persze,ha egy lányt szeretek,akkor nem a melle miatt szeretem.
2009. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

már megint egy ilyen kérdés.

nézzétek meg előtte, nem írt-e vki ki ilyen kérdést vagy hasonlót.

2009. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

őszintén??? Akkor szép ha arányos a testhez. Ha nagy akkor igen, fiu létemre megbámulom én is. Ha kicsi akkor meg lehet h nem.De tényleg az a szép, ha a testhez arányos méretű. Valószínüleg ha npormális párod van (vagyis szeret), akkor nem a melleid miatt fog szeretni...

23/f

2009. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:46 válaszoló

kösz de nem vagyok rád kiváncsi

2009. jún. 11. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
A szúnyogcsípés mell nem jön be, a kicsi formás viszont igen (jobban mint a nagy).
2009. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!