Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ortin kérdése:

Mit tegyek? Van egy lány akit ugyan nem ismerek de nagyon tetszik és buszon is volt már hogy többször szemezett velem. De nem tudom hogy ismerhetném meg.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész és kiöntöd neki a szívedet.
2012. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ha odamennék így hogy még nem is ismerjünk egymást lehet hogy elküldene a p...-ba de azért kösz a választ
2012. márc. 15. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kizárásos alapon más választásod nincs: odamész hozzá a buszon és valamit kommunikálsz felé. :S
2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább ismerősöket kérdezgess, hogy tudják-e ki az, hátha valaki ismeri. Vagy legközelebb kövesd és ott szállj le ahol ő, ha ennyire érdekel. :)
2012. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha helyes vagy :

Szia.nagyon tetszel adnál egy telefonszámot/ fb. nevet/email? Azt megköszönném

Ha nem :

Felejtsd el. Vagy elmondhatod ugyan azt neki de én nem sok esélyt adnék...

2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!