Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha részegen egy csajért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen egy csajért óbégattam, de józanon nem jön be, akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Fél évig szerelmes voltam belé, de elutasított. 2 hónap alatt elmúlt a dolog, de akkor most lehet, hogy mégse? Nagyon részeg voltam és állítólag a nevét óbégattam 2 órán át.
2012. márc. 15. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy részegen én minden csajba szerelmes leszek :D
2012. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél :D
2012. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hehe ez jó :)

akkor a férfiak azért bókolnak mindenkinek részegen?

:)

2012. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan:D:D részegen hülye az ember
2012. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondják hogy részegen őszinte az ember... Szerintem becsiccsenve csak. Ha már valaki annyira részeg hogy valaki nevét óbégatja az már nem feltétlen őszinte. Csak előjönnek benned az emlékek. xD
2012. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!