Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mobil mint szerető és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mobil mint szerető és vibrátor, és leginkább azoknál akik a kezükben hordják még ma is? Hát ez nem sokkoló? Mi ebből az igazság felétek? - Tőlem bárki bármit (ami nem ütközik törvénybe), de ez érdekes és érdekel.

Figyelt kérdés

Olvastam egy ez irányú tanulmány, egy két lány barátomnál rá kérdeztem és rábólintottak hogy ez közel sem kitaláció.

Kint ahol meg jelent a cikk, terjed hogy azért is ciki a telefon a nő kezében mert ez egy nyilvánvaló pótszer. A nem létező párod helyet fogod "a kezét".


A mobil mint szerető és vibrátor?

És leginkább azoknál akik a kezükben hordják még ma is?

Hát ez nem sokkoló?

Mi ebből az igazság felétek?


2011. nov. 11. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
És ha egy férfi telefonozik...?
2011. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
annyit tok mondani h rám nem igaz 20L
2011. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rám se
2011. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
én konkrétan nem értem miről is van szó... tehát aki kezében hordja a mobilját annak nincs pasija se dugótársa? kan létemre én is néha abban hordom pláne ha van a zsebembe valami,könnyen karcolódik.
2011. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretek az utcán zenét hallgatni, de rossz a fülhallgatóm. Ezért mindig le kell fognom egy helyen, hogy ne recsegjen a hang. Ezért a kezemben hordom a mobilom. És van barátom. Ennek semmi köze ehhez. Kérdező, Te egyébként magyar vagy?
2011. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!