Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz, ha egy srác sír?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy srác sír? Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a Gladiator filmet, és mellé az alábbi videót, és egyszerűen sírva fakadtam, mint egy ovis kislány. El se tudom képzelni, mi lett volna ha a barátnőm is itt van. Nagy szégyen?

http://www.youtube.com/watch?v=t7NdBIA4zJg&feature=related



2012. márc. 15. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Hülye kérdés :D

Érzelmileg gyenge vagy, ennyi.

Miért szakítana veled a barátnőd ilyen miatt?

2012. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3%
Egy igazi férfi sohasem sir.Én soha nem tudnék sirni hmm
2012. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
3%

Legyen 2 típus!

1 csaj meg 2 pasi ül a kanapén és nézi a filmet, az 1-ik pasi elsírja magát, búvalb@szott képet vág a másik meg átöleli a lányt és ad neki egy puszit az arcára fejére stb...szerinted mi fog történni???


szégyennek nem szégyen, de ez nem férfias..és ha mellette ilyen kis b*zi bieber fejű vagy vagy ilyen fésült hajú kis idióta, vagy SP stílus, vagy mint Stohl akkor jobb ha másfelé keresgélsz..


nem egy könnycsöpögtető kis szelid fiúcska kell a lányoknak..

A csaj megsimogatja majd a síros srác buksiját jajj ne sírj jajj ez olyan megható...utána elmegy a másik sráccal szobára!.legyél érzéki meg érzékeny ha kell de túlzásba ne vidd...

2012. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Én is mostanában szoktam néha sírni :) a Hancock című filmen is elkezdtem tegnap XD mert most ilyen vagyok, miért lenne szégyen?
2012. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ketteske, ez f*szság. Nem éltél eleget.
2012. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem sírtam már vagy 10 éve, de nem tudom egyszerűen ez a film annyira magával ragadott, hogy nem bírtam ki, csak rám tört.
2012. márc. 15. 17:33
 7/25 anonim ***** válasza:

legyél HARD!!


nem tudom hány éves lehetsz, de ennek így nem lesz jó vége :\

szóval edzzd meg magad barátom :)

http://www.youtube.com/watch?v=A_Yeto-3I0g

2012. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
második vagyok.szerintem a 37 évem alatt talán 1 x sirtam anyám temetésén.:-(
2012. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
dehogy gáz, nem szakítóok
2012. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Elég alacsony érzelmi intelligenciáról tanuskodna, ha valaki ezért szakítana veled. Mi férfiak is érző lények vagyunk, mi is sírhatunk, meghatódhatunk, ellágyulhatunk stb. Persze nem kell mindent eláztatni meg nyafogni mindenen, de szerintem a te eseted nem gáz.
2012. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!