Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, ha egy srác meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy másfél hónap randizás után azt mondja, hogy legyünk inkább barátok. Nem adott világos választ, ezért érdekelne, hogy milyen indíttatásból jöhetett ez neki. Elsősorban fiúk válaszát várom, vagy hasonlóan járt lányokét, de bárki válaszolhat, aki úgy gondolja, tud segíteni!

(Zárjuk ki azt a lehetőséget, hogy ronda vagyok és nem jövök be neki, mert tudom, hogy nem így gondolja)


2012. márc. 10. 22:37
 1/4 Slukk ***** válasza:
100%

Talán alaposan átgondolta a helyzetet,és arra jutott,hogy neki sok lenne egy kapcsolat,így inkább barátként kezel.

Hirtelen ezt tudtam levonni belőle

18/F

2012. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így.

Tetszett egy lány.Nagyon szép,jó alakú,és felfigyeltem rá.Összejöttünk,és 1-2 hónapig ott volt az az izgalom,jó érzés,hogy velem jár,hogy csókolhatom,hogy szeret,és én is odavagyok érte.

De utána rájöttem,hogy csak ennyi.Szép csaj,jó alakú,de ennyi.A varázs elmúlt.Nem volt tovább érdekes.Nem volt olyan jó humora,nem volt eszes csaj,semmi összhang nem volt köztünk.Kedves volt,de ez már hozott lázba.

Így,hogy a varázs elmúlt,már nem akartam vele járni.Én,hogy ne bántsam meg,valami hasonlót mondtam:"maradjunk inkább barátok" ez nem olyan durva minthogy azt mondjam: "unalmas vagy szivi,inkább fejezzük be"

26/F

2012. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

nekem volt olyan,hogy randi,tök jó csaj,felmentünk hozzá,smaci.

már elképzeltem,hogy mi lesz itt,de levette a cipőjét és olyan rohadás szag lett a szobában,hogy majdnem berókáztam.

hirtelen eszembe jutott,hogy vissza kell vinnem egy dvd-ét a tékába,uh lekocoltam azonnal és nem hívtam többet.

2012. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, h miért csinálta, kérdezz rá. Találgatni lehet, de ennek 1000 és egy oka lehet, biztosan nem jöhetünk rá az okára. Mondd meg, h részedről rendben van, de tudni szeretnéd az okát, hátha valami olyasmi, amin változtatnod kell.
2012. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!