Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik az önbizalomhiányos lányokat?

Figyelt kérdés
és még ráadásul még jobban le is nyomják az önbizalmukat
2012. márc. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
csak, mert én is az vagyok
2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Sőt.
2012. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert egy önbizalom hiányos lányt könnyű megszerezni még az átlátszó bókokkal is és mivel önbizalom hiányos annak a kevés bóknak is akárkitől örül . Ergó önbizalom hiányos lány =naív könnyen megszerezhető préda!
2012. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sem vonzó az, ha az illető nincs megelégedve nagyjából magával. Ha saját magát ennyire elutasítja, akkor miképp is tudna szeretni mást? Szerintem érdemes ilyenkor erre gondolni.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 letiszia válasza:
pontosan a fiúknak kihívás kell nehezen megzerző lányok ne feledd a vadász ösztönt ami bennük van
2012. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azokat lehet a legjobban megd*gni?
2012. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mert ők legalább szívesen fogadják ha érdeklődik utánuk vki, ha bókolnak nekik örülnek neki őszintén, és nem köcsögök. Megszerezhetőek.

f18

2012. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!