Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés odalent? A fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenítés odalent? A fiúk hogy szeretik egyáltalán?

Figyelt kérdés

próbáltam már szőrteleníteni ott pl epilátoros borotvával és sima borotvával, de voltak olyan helyek ahol nem sikerül főleg a nagyon lenti helyeket a lyuknál, és félek ez zavarná a barátomat.Gyantára és epilátorra még gondolni se mertem.És a fiúk hogy vannak vele?Fazonra vágva vagy csupaszon szeretik inkább?

18/l


2012. febr. 16. 06:58
1 2
 1/12 -=Koldus=- ***** válasza:

Én csupaszon szeretem.

Ha elég komoly a kapcsolatod a pároddal, megkérheted, hogy borotválja le neked azokon a helyeken amiket, Te nem értél el...

2012. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én szappannal szoktam, sokat, amíg habzik. és ha felteszed az egyik lábad a kád szélére akkor le tudod kapni a szőrt eldobhatós borotvával is.


ha lehajolsz, látod, meg ha hátrahajolsz ott is.


nem baj az ha nem tökéletes, de megnézheted kis tükörben is utána.

2012. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajna tényleg nem egyszerű, érdemes gyakorolni. Azzal meg felesleges foglalkoznod, hogy általában a fiúk hogy szeretik. Mivel normál esetben senki nem látja, csak a párod, így csak az a kérdés, ő hogy szereti :)
2012. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én a csupasz puncit szeretem ;)

volt már hogy baránőmnek is maradt ott egy kis borosta, nagyon kidörzsölte nekem, kellemetlen volt, mondhatjuk hogy fájt

nem vérzet, de valami kis varasodás lett utána

de ez nem vette el a kedvem ;)

2012. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :)
2012. febr. 16. 18:14
 6/12 anonim válasza:
csupaszon és ha olyannal csinálod aki már gyakorlottabb a témában megérti hogy nem lehet mindent tökéletesen. a gyantával meg azokra a részekre nem is mennek szóval csak gyakorold. a szappanos kezeddel érezheted hol szúr egy kicsit és ott átmész rajta mégegyszer
2012. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Nekem volt már olyan pasim, aki direkt megkért, hogy ne szőrtelenítsek... Bár a legtöbben szerintem a csupasz puncit szeretik.
2012. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 21. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Ő gyantás hozzászóló eléggé elvagy tévedne. Teljes fazonkor mindenhol legyantázzák. Ajkaknál is bizony. Nekem személy szerint a szeméremdombon jobban fáj mint az ajkaknál :DD

A gyanta nagyon jó cucc. Kell hozzá egyfajta mazohizmus de az eredményt semmi sem überelheti. Én idegbajt kaptam a borotvától hogy mindig nőtt vissza, meg kisebesedett meg minden. Mióta gyantáztatom sehol sem viszketek, pattogok ki, és egyre kevesebb szőr nő vissza :D

2012. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyanta. Először fura (főleg, hogy egy középkorú nő ecseteli a micsodámat), de abszolút megszokható. Szerintem egészségesebb is, tisztább is, izgatóbb is (még számomra is). Arról nem is szólva, hogy a pasim legszívesebben éjjel-nappal nyalakodna... :)
2012. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!