Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menekültem el a pasitól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekültem el a pasitól? Ennek egy éve, most viszont összejönnék vele. Mitől lehet ez a vátozás?

Figyelt kérdés
Randiztam egyet vele, jó volt, kedves srác, okos is. Mondjuk az az a rész volt rossz, hogy már ott, az első randin megkérdezte, hogy el tudnék-e képzelni vele komolyabbat. Talán visszariadtam, nem tudom, de akkor így édeztem. Nem is attól riadtam vissza talán, hogy ezt megkérdezte, hanem úgy általban, egy komoly kapcsolat gondolatára, meg, hogy tudom, hogy neki mik az elvárásai (nem szexre gondolok most, hanem eseteges viszonozni való érzelmekre). Azt hiszem, túl hamar fedte fel a lapjait. De most (elméletileg) el tudnám vele képzelni, hogy összejöjjünk. Nem fogom felkeresni, csak elgondolkodtam úgy általában, hogy nem tudom, mitől lehet ez a változás. Lehetséges, hogy most is összejönne velem, de már nem zavar ez a gondolat, mint akkor, egy éve.
2012. márc. 15. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert azóta nem volt senki más az életedben és ilyenkor mindig a legutolsó emberke,akivel volt lehetőség jut eszedbe.Igazából ő nem hiányzik neked,csak az emlékezeted cs*szekedik veled!

Hidd el tapasztalatból mondom.

2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!