Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi akarhat haverkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi akarhat haverkodni is vagy ilyen esetben mindig többről van szó?

Figyelt kérdés

Először is, nem tinikről van szó, csak én béna vagyok ebben, légyszi segítsetek a véleményetekkel.

Én 23 vagyok, ő pedig 29. Már tetszik egy ideje, de sosem mertem lépni semmit. Pár hete felhívott, hogy gondja van a gépével és távirányítással megoldottuk, bár nem volt egyszerű. Ezt megünnepelvén elmentünk rá inni egyet, de csak a technikai dolgokról beszéltünk, semmi különös. Utána találkoztunk egy bulin, ahol teljesen le volt részegedve és ott se mondott semmi konkrétat, csak néha megölelt, meg viccelődtünk, nagy puszi arcra.

Este néha beszélünk, de megint csak számítógépes dolgokról, meg elmentünk kávézni, ahol tök jót beszélgettünk és én tulajdonképpen elmondtam, hogy érdekelne (nem konkrétan fogalmaztam), de erre nem reagált.

Szóval most mit gondoljak? Engem nagyon érdekel, bármikor ha lát, örül nekem, de lehet, hogy csak havernak tekint? Akkor a mozdulatai, viselkedése miért mondanak mást? Mert szóban semmit nem közöl egyáltalán? Nem értek én ehhez, csak reménykedem, hogy mégis többet akar. De ez hogyan derülhetne ki? Én konkrétan nem akarom megkérdezni, pláne miután a múltkori közlésemre nem érkezett válasz. :(


2012. márc. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem homokos.
2012. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fenekeld el szerintem, mert nem válaszolt akkor.
2012. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem meleg. De most okosabb sem lettem. :)
2012. márc. 15. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:

mert ő nem meleg,te meg igen.

eléggé egyértelmű.

2012. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így este normális válaszra már nem lehet számítani?
2012. márc. 15. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

miért?

írtál nemeket?

mindenki tudja,hogy a nemek megadása nélkül feltett kérdéseket homárok írnak ki.

2012. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy lány tette fel a kérdést (én), aki 23 éves. Mert ha melegekről lenne szó, azt nyilván kiírnám.

OK, most ahogy így elolvastam, biztos félreérthető, csak szerintem olyan tinilányosan fogalmaztam.

2012. márc. 15. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert te segítettél neki megcsinálni a számítógépét??? :)
2012. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!