Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi,aki fél éve bejön.Az utóbbi időben mindenkit kidobtam miatta,bejövünk egymásnak nagyon,úriember,kedves,egyszóval boldogan élhetnénk.De a múlt héten megjelent egy pasi,aki már fű alatt régóta tetszett,és mindig is szerettem volna vele jóban lenni,és randira hívott.Tegnapelőtt pedig megjelent egy ember az életemből,aki szintén bejött,és szintén randira hívott.Fogalmam nincsen,mit csináljak,ott van egy pasi,akiért 2 napja még az életemet fel tudtam volna adni,és itt van 2 másik pasi,akik közül nem tudok választani.Mit tegyek?

2012. márc. 15. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért dobtál ki mindenkit?
2012. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert csak rá akartam koncentrálni,minden energiámmal,hogy vele legyek együtt.
2012. márc. 15. 00:52
 3/15 anonim ***** válasza:
És megmondtad mindenkinek, hogy ki lettetek dobva?
2012. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek azt mondtam,hogy nem.Most ennek a másik kettőnek meg lehet,hogy nem kéne.Nem tudom.
2012. márc. 15. 00:53
 5/15 anonim ***** válasza:
kúrj velük és válaszd a nagyobb farkút.
2012. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy ez jött le,de nem vagyok ribanc.
2012. márc. 15. 00:56
 7/15 anonim ***** válasza:
még lehetsz.
2012. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem a családod és barátaid dobtad. Akkor mégsem mindenkit.

Írd össze kiben mi a jó, kiben mi a rossz. Találkozz velük, aztán eldöntöd.

2012. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

74%-os nem leszek,megnyugodhatsz. :))

utolsó,ez jó ötletnek tűnik! köszönöm szépen :))

2012. márc. 15. 01:00
 10/15 anonim ***** válasza:

majd írd meg melyik lett,de egy ezresben fogadok az új lóra az újdonság varázsa és a határozottabb,kevésbé tökölős fellépése miatt.

úriember vs pasi hahaha:)

2012. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!