Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, szerintetek esélyes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, szerintetek esélyes hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt lefeküdtünk barátommal, és egy olcsóbb óvszert használtunk,mert nem találtunk mást itthon.. A szeretkezés közben az óvszer egy kicsit lentebb csúszott, és lehet hogy egy kis ideig úgy voltunk együtt hogy lentebb volt csúszva mint kellene, de azért észrevettük,megigazítottuk utána és láttuk hogy még azért valamilyen szinten fent volt.Hozzáteszem,hogy a barátom nem élvezett bele az óvszerbe, így csak előváladék került bele. Én nagyon aggódom és sokat idegeskedem a terhesség miatt, bár a barátom nyugtat hogy ez szinte lehetetlen, de én mégis inkább kikérem a ti véleményeteket is! köszönöm szépen előre is!:)
2012. márc. 16. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan deja vu-m van, mintha már láttam volna ezt a kérdést.. Nos, szerintem hallgass a barátodra. 100%-osan egyedül az önmegtartóztatás véd, de az alapján, amit leírtál, szerintem elég valószínű, hogy nem eshettél teherbe.
2012. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát erre az esély szinte nulla...

Ne idegeskedj, ha terhes lennél, az már majdnem csoda lenne...

2012. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja kábé minden nap háromezerszer felteszik ugyanezt a kérdést...


remélem terhes leszel hamár ennyire tudatlanul szexelsz

2012. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ikreid lesznek:D sok sikert hozzá:)
2012. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincsen semmi baj, biztos, hogy nem vagy terhes :) Én is nagyon sokat paráztam régen ilyeneken. Oda kel figyelni és nem lesz semmi baj, ettől biztos nem lettél terhes.:) De ha szerintem már régebb óta együtt vagytok érdemes elkezdeni fogamzásgátlót szedni, és akkor nem lesz idegeskedés többé :)
2012. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnél terhes, Te fogyatékos ?
2012. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondjátok, hogy tudatlan, mert így szexel.

védekezett, csak becsúszott egy kis baki.

Nyugodj meg, nincs nagy esély arra, hogy terhes vagy!De ha mégis idegeskedsz vegyél egy terhességi tesztet.

2012. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a nyugtatásokat:) remélem nem lesz baj:)

Hát én olyanokkal nem törődöm aki tudatlannak gondol,mindenkinek lehet egy kis baki.. meg azt mondja rám hogy fogyatékos vagyok:)

2012. márc. 16. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ti nem vagytok százak.. szerintetek az elővigyázatos és a tudatlan között nincs különbség?


védekeztél, elővigyázatos vagy. De ha nem tudod mi az az előváladék akkor attól még ugyanúgy sötét vagy mint az éjszaka

2012. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOL
2012. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!