Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire félreérthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félreérthető az amit csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit nagyon szeretek, de nyáron megismerkedtem egy fiúval akit nagyon kedvelek (csak barátilag).Nyár óta minden nap szinte beszéltünk és sokszor találkoztunk.Sokan mondták, hogy tetszem neki, de én nem vettem komolyan.De a múlthéten találkoztunk és megcsókolt.Egyből elhúztam a fejem és megkérdeztem, hogy ez most mi?Azt mondta, hogy szeret és, hogy tudja, hogy én is őt, mert sokat ölelgettem és amikor vele vagyok csavargatom a hajam és sokat nézek az ő szemébe.

Ha van egy ennyire jó barátom akkor azt szoktam ölelgetni ha találkozunk és ha elköszönünk egymástól és néha közben is.Ezzel csak én vagyok így és ennyire félreérthető?

Szeretem csavargatni a hajam, mindig szoktam.Ez is annyira félreérthető?

Ha a szemembe néz én is az övébe.Ez is szokatlan?

Ezek a dolgok tényleg annyira félreérthetőek?Szerinte volt több is, de ezek a fontosabbak.


2012. márc. 16. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félreérthető. A barátod is féltékeny lehetne, lazán.
2012. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen az!
2012. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
simán félreérthetö. a csavargatás zavart jelenthet de ha mindig csinálod akkor nyilván nem csak ö nem tudja hogy ez a szokásod.én is szeretek a barátaim nyakába ugrálni,az egyik jobarátommal pl kézen fogva is sétálunk néha,mikor kirándulunk.van bnöje és nem vagyunk szerelmesek egymásba,nem is akarunk semmit egymástol.csak szimplán jo,meghitt és bensöséges.ezt nem csak a pasiddal lehet.nyilván lenne pasim és megtudná hogy kézen fogva mászkálok kiakadna de mivel én uyganezt simán elviselném töle,igy nem hagynám abba.azt kell lejátszanod hogy mit éreznél te ha a pasid csinálná ezt egy csajjal,ugy hogy csak barátok és tutira nem akar semmit a csajtol.ha nem zavarna akkor csináld. de ha igen akkor ne.
2012. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha most ideállnál elém és ölelgetnél,meg csavargatnád a hajadat,hülyének néznélek..,de ha ugyanezt úgy tennéd,hogy megvan köztünk a harmónia és nekem tetszel is és még a szemeid is szépek stb,hát b/uzi legyek,ha nem kezdek el közeledni,illetve félreértelmezni egyes jeleket és ugyancsak közeledni.

Sajnos a ti barátságotoknak hamarosan vége lesz.Vagy szerelem lesz belőle,vagy szétválás.:/

2012. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Ja és barátod is van..Az laza,no comment.
2012. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Hajsütővel csavargattad? Amúgy meg nem soktunk ölelkezni barátokkal sem. Ma köszönés elköszönés még hagyján, de közbee???
2012. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A hajcsavargatás kivételével, minden félreérthető volt. Logikus, hogy bepróbálkozott.
2012. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főleg a 3. választ.

Azóta nem írt rám és én sem merek, mert most fura lesz, de hátha megint azt is félreértelmezi.És a barátomról annyit, hogy féltékeny voltam egy lányra és ő azt mondta, hogy csak barátok nyugi, de láttam, hogy ölelgette stb...Először rosszul esett, de gondoltam, hogy ő is csinálta én mért ne csinálhatnám...Azt mondta, hogy őt nem zavarja...

2012. márc. 16. 13:40
 10/14 A kérdező kommentje:
De ha úgy néztem a szemébe, hogy láttam, hogy néz, ránéztem aztán félre néztem és még mindig nézett és megint belenéztem a szemébe úgy 1-2 másodpercre, de nem folyamatosan...?
2012. márc. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!