Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jó dolog amit csináltam?

Figyelt kérdés
Nekem nincs lelkiismeret furdalásom amiatt, amit tettem. Még egy hete, hogy turkáltam a lányom szekrényében, amikor láttam, hogy abban óvszerek, és bugyik, és bokszerek vannak. A bokszerre rá volt vésve: szeretlek xy. nagyon megijedtem, de nem beszéltem meg vele. másnap a szülőin elmondtam ezt, ahol történetesen xy anyja is ott volt, aki meg elmondta ezt xy-nak. másnap a lányom dühösen jött haza, hogy miért mondtam ezt el. mondtam, hogy csak aggódtam. erre most nem szól hozzám.
2012. jan. 14. 16:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2012. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
12 és fél a lányom.
2012. jan. 14. 16:29
 3/37 B.angel ***** válasza:
100%
Én igazán nem akarok tiszteletlen lenni, de nem értem mi köze a szülőin bárkinek is ehhez. Talán előbb őt kellett volna megkérdeznie, nem? Jogosan dühös szerintem a lánya.
2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
én csak jót akartam neki.
2012. jan. 14. 16:30
 5/37 B.angel ***** válasza:

Ó!

De azért akkor is... Kibeszélni így az egész osztály szülei előtt..

2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
12 és fél???? ez nagyon gáz. neveld jobban, legyél szigorúbb, ne engedd hogy suli után csavarogjon! ennyi idősen pónikkal kéne játszania, nem baszélgetni a pasikkal.
2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
hagyom beszélgetni őt, de honnan volt az a bokszer? :O erről nem mond semmit.
2012. jan. 14. 16:32
 8/37 anonim ***** válasza:
Nagyon is jol tetted és a szulonek ien fiatal GYEREKEKNÉL igenis van koze hozzá. Jobban nem is csinálhattad volna mert ha próbálsz vele beszelni v eltiltod ugyan úgy csinalni fogja mert okosabbnak hiszi magát.
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkó vagy,hogy kibeszéled szegény dolgát mások előtt,pont szülőin.


Talán az édes kislányoddal kellene normális kapcsolatot kialakítanod.

Szerintem elvágtad már a kapcsolatot egy életre.

2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
És ezzel a boxerrel ő mit csinált? Miért volt nála, mi célja volt vele? Óvszer azért volt nála, mert már van nemi élete?
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!