Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek vagy egy férfinak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Találkozókra, beszélgetésekre, akár levélben, akár élőben - főként ezekre gondolok.

A pasinak kéne ráírnia a lányra, vagy fordítva?

És a lány addig üljön várakozva, amíg a srác nem lép?



2012. márc. 16. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
talán a kezdő lépés legyen a férfié. de hogy utána mindig ő keresse? az túlzás. olyan, mintha futna utána, szóval szerintem fele-fele arányban kell keresniük egymást. na igaz, ami igaz, én olyan 40%-ban keresem általában az aktuális pasit, vagy 3:1 arányban (szóval hagyom, h ő keressen többet, de nem sokkal).
2012. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasi nem kezdeményez,akkor eléggé bátortalan és nem férfias....
2012. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A jogokkal kötelességek is járnak, és mivel a nők annyira akarták az emancipációt, nyugodtan kezdeményezhetnek ők is... Véleményem szerint ez már nem előírás, hogy a férfinak kell; bárki kezdeményezhet.
2012. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha már a nők annyira akarták az emancipációt... persze, mivel MINDENKINEK ugyanaz JÁR, nemtől függetlenül. :P


és elmondom, h ettől függetlenül egy férfi, aki arra se képes, h odamenjen egy nőhöz, aki tetszik neki, ÉS ezt az emancipációra fogja, az... hogymondjam... töketlen és szánalmas. :P


ja és mielőtt megkérdezed: én mentem oda már pasihoz, aki tetszett (nem egyszer). Ha én lány létemre nem vagyok töketlen, elvárom ezt a pasiktól is. :P

2012. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Én szertek vadászni, szóval csajok maradjatok nyugton, had kezdeményezzek.

Ja ennek az is az előnye, hogy a lúzereknek nincs esélyük.

2012. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármelyikük kezdeményezhet, legjobb ha fele-fele arányban.
2012. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nincs törvényben megírva, hogy kinek kell és kinek szabad!


1, ha a pasinak tetszik a lány és a pasinak van önbizalma, ergo nem utasították már el vagy 100x, akkor a pasi oda is fog menni!

2, ha a pasinak nincs önbizalma, ami lehet azért van mert csúnyának tartja magát a lányhoz képest, vagy fél kezdeményezni, vagy ilyenek, akkor a nő is nyugodtan kezdeményezhet!

3, ha a nőnek nagyon tetszik a pasi de tudja h a pasi nem mer odamenni hozzá de a nő tényleg meg akarja ismerni, akkor félreteszi a női büszkeségét és odamehet!


Mert ha a nőnek is ugyanúgy kell a pasi és tetszik neki és szeretné, akkor nehogy már azon múljon hogy azért nem jönnek össze mert Ő A NŐ!

vicc az egész.....

27/f

2012. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

is-is én úgy vagyok ezzel, hogy 50-50% ban kezdeményezzenek, és később is mindent fele-fele arányban osszanak meg, pl. házimunka, gyerek nevelés, mindent, ez így igazságos.

21f

2012. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó: te egy nagyon értelmes srác vagy :)
2012. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!