Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy tetszem a férfinak eléggé, hogyan érjem el, hogy ne csak egy legyek a sok "tetszik" nő között, hanem az egyetlen, akiért megőrül?

Figyelt kérdés
Lényegre térve, ha az alap kedvelés már megvan, érezteti, hogy bejövök neki, de nincs köztüünk semmi, hogyan csábíthatnám el, hogy csak engem akarjon? Imádom, kell nekem ez a férfi! :)
2012. márc. 8. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem kezdeményez komolyan nálad,akkor szerintem sehogyan.Nyomulással könnyen elvághatod magad nála!
2012. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ott a baki, hogy azt hiszem, elszúrtam.


Ő adta a jeleket , de én nem akartam elhinni, hülyén reagáltam le.


Szeretném helyre hozni, anélkül, hogy bármit is kimondanék. Apró jelek, amik újra felkorbácsolhatják a vágyait, addig amíg nem lesz késő, nem jön más valaki az életébe.


Apró fortélyokra gondolok csupán! Nyomulni nem akarok és nem is fogok!

2012. márc. 8. 13:23
 3/10 anonim válasza:
Szerintem hogyha néha kezdeményezel, (beszélgetést)az még nem nyomulás ... Persze ez igazából a pasitól is függ, hogy ő milyen tipus ... Gondolok itt arra, hogy milyen nők jönnek be neki külsőleg és belsőleg ... de hogyha az egyetlen akarsz lenni, akiért megőrül, akkor inkább a belsőddel kell "megfognod"
2012. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, azt akarom. Valamilyen szinten sikerült, hiszen hónapokon át kereste a társaságomat, naponta felhívott, ha nem találkoztunk, de soha nem valotta be mit érez. Szerintem ezt egy férfi nem véletlenül teszi. És éreztem is rajta, csak hülye vagyok, mert vártam hogy elmondja, nem adtam neki jeleket. Nem akarom, hogy másé legyen, nagyon megszerettem és bánok minden elmulasztott percet.
2012. márc. 8. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád ezeket neki? :)
2012. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Két pont között a legrövidebb út az egyenes. :)
2012. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,akkor esetleg ha küldesz neki egy kedves sms-t,annak biztos örülni fog.

A lényeg, hogy semmi különleges ne legyen az sms-ben,csak annyi, hogy: "hogy vagy,mi újság veled mostanában?remélem jól vagy"

Valami ilyesmit.Ezzel már tudja, hogy eszedbe jutott,és reagálnia kell!

2012. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pár akalommal nem vettem fel neki a telefont, amikor hívott. Most azt hiszi, hogy direkt. Így azt játsza velem, hogy ahogy ráírok, mert többször tettem már én is, hogy ne csak ő keressen. Vár 3-4 napot , majd felhív, addig nem válaszol rá. Ezt rendszeresen elsüti. Nem értem miért játsza ezt velem?
2012. márc. 8. 13:48
 9/10 anonim válasza:
Akkor meg láttatni kell vele, hogy érdekel téged ... Vagy pedig nyíltan elmondani, hogy megszeretted, és hogy szeretnél vele lenni. Itt minden eldől, vagy ad egy esélyt, vagy azt mondja, hogy nem ...
2012. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Ráérsz kicsit? Elmondom, ha van pár percet, ez az elmélet miért bukott meg, amit javasolsz! Ha van időd, és érdekel, dobj egy privit rám!

2012. márc. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!