Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lenne jobb? Összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne jobb? Összejöjjek vele vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve szeretek egy 17 srácot, aki szerintem ugyanígy érez irántam mert, mindig kedves velem sokat beszélgetünk, még magához is elhívott meg minden.. Nagyon szeretem őt, de el akarom felejteni, mert ha összejönnék vele hatalmas sértődések lennének a baráti társaságunkban, esetleg utálkozások is lennének.. Csak minél kevesebbet akarok rá gondolni annál többet jár az eszemben.Néha már úgy gondolom hogy összejövök vele és nem érdekelnek a többiek, de belegondolok és nekem sem lenne jó sok barátot elveszíteni. Ti mit tennétek? És ha azt mondjátok hogy felejtsem el akkor hogyan lenne könnyebb?
2012. márc. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Prioritás fogalomról hallottál már ?


Hadd kérdezzem már meg: miért haragudnának meg rátok ?

2012. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Próbáljátok, meg.. azok akik nem barátkoznának veled miután össze jöttetek, nem is voltak igazi barátok ;)
2012. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért mert a srác volt barátnője is ott van meg az én volt barátom is.. meg ez a srác több mindenkinek is tetszik még a társaságból, és engem meg megutálnának..
2012. márc. 16. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked a barátaid és hogy mások mit gondolnak fontosabb mint a saját boldogságog.Gratula.
2012. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
boldogságod.
2012. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg bolond vagy. Kit érdekelnek az olyan barátok h sajnálják tőlled a boldogságot. Azok nem igaz barátok h irigykedjenek rád mert nyilván ezért utálnának meg
2012. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!