Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek vele, ha balhés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele, ha balhés? Vagy jobb lenne inkább elfelejteni? 17/L, a srác 22/F

Figyelt kérdés

Van egy srác aki mostanába nagyon csapja a szelet. Nekem nagyon bejön, jól elvagyunk és jókat tudunk beszélgetni.

Szeretnék vele összejönni. Sokan azt mondják, hogy ne, mert balhés. Már többször keveredett verekedésbe. Volt rendőrségi ügye, mert szórakozásból fenyegető leveleket írtak és lebuktak vele. A haverjaival rendszeresen versenyeznek motorral, letakart rendszámmal.

Ezek ellenére szeretem. Szerintetek megbánnám, ha összejönnék vele?


2010. ápr. 19. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
meg
2010. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a barátod a példaképem!


bár én is mocizom, de a rendszámot nem merem levenni.

2010. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát...veszélyes vizekre tévedtél.Persze nem mondom,hogy nem érdemel meg egy esélyt,de én nem adnám meg neki:)
2010. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jaj...persze lehet,hogy 17 évesen összejöttem volna vele...csak Veled ne legyen balhés(!!!)Az ember az ilyen helyzetekbe általában csak úgy belecsúszik.Vigyázz Magadra!
2010. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd el,de a te döntésed.

de ha úgy érzed,hogy nem szégyenkeznél a sok hü..esége miatt,akkor esetleg...

2010. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2010. ápr. 19. 16:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen srác nem vesz komolyan semmit. Ha te nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor hajrá. De készülj fel neki csak saját maga, saját maga és saját maga van te csak egy kaland leszel
2010. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek 16:54-el.
2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát az előttemszólókkal nem mindenben értek egyet. nyugodtam menj bele szerintem, csak aztán tudj is kimászni belőle. ezt viszont tényleg vedd fontolóra, mert hosszútávon nagyon rossz lehet. tapasztalatbol mondom, kicsit több mint egy évig voltam együtt egy ilyen sráccal(vagy egy kicsit még ennél is zűrösebbel) és a vége már nagyon csúnya volt.
2010. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eleinte izgalmas mert rosszfiú. Minden lánynak ez kell (aztán meg sír a szátok a jófiúk után, de most ebbe ne menjünk bele), aztán a csibész rosszfiú előbb utóbb veled is rossz lesz. Akkor lesz sírás rívás szívtörés meg elhagyás meg depresszió...

Gondold át, hogy kell ez neked? Nem hiszem.

2010. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!