Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szolnátok neki? :/

Figyelt kérdés
va egy fiu barátom aki tényleg a legjobb barátom.. de már nagyon unom, hogy nekem beszéli ki a szexuális életét.. szoljak neki, vagy ti mit javasoltok? elörre is köszi.
2012. márc. 16. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira intim dolgokat mod?
2012. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond
2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféle képen, minden körülmények között szólj neki! Ha engem kérdezel... nem akarnék senki se untatni. Csak sajnálatból nehogy. Akkor úgyse adsz jó tanácsot stb. és úgyis rájön.
2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szólnék.
2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen barátom:D Ráadásul én ismerem a párját is a srácnak. Én az első alkalommal szóltam neki, mikor elkezdett beszámolót tartani, hogy "Itt állj le öcsém, mert nem vagyok kíváncsi a szexuális életetekre":D

Megértette. Azóta nem is hallottam a nemi életéről. De ugyanúgy tudunk beszélgetni másról. Szerintem szóljál neki egész nyugodtan, hogy erre nem vagy vevő, ne haragudjon.

2012. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szólj neki, ezt nagyon tapintatosan is el lehet intézni, mondjuk ha legközelebb belekezd, csak annyit mondj neki, hogy "ööö..ez egy kicsivel több részlet, mint amit hallani szerettem volna" aztán ha rákérdez, hogy hirtelen mi bajod, akkor mondhatod, hogy semmi gond, csak nehéz ezt elviselned. Mondd, hogy nem az ő hibája, így van és kész.
2012. márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!