Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a bonyodalom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a bonyodalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék tőletek kérni, hogy mit tegyek, és hogyan is lenne jó? Szóval, van egy fiú aki nekem nagyon tetszik már hónapok óta..Igazából azt vettem észre hogy őt is érdeklem és sokat beszélgetünk facebookon is meg mindig becézget,szokott elhívni buliba, meg hozzájuk is. De nekem van barátom,és most teljesen tanácstalannak érzem magam, hogy szakítsak-e a barátommal, vagy ne mert lehet megbánnám.. Igazából amikor ezzel a sráccal vagyok, mindig annyira jól tudom érezni magam, és olyan érzés mintha minden gondom elszállna, a barátom mellett pedig nem érzem ezt. De még félek attól is hogy ez a srác meg a barátom régebben haverok voltak és még most is tartják kicsit a kapcsolatot.. és hogy harag lenne vagy ilyesmi:S légyszi segítsetek, mert olyan tanácstalan vagyok! (légyszi ne hülyeségeket irjatok!)
2012. márc. 16. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt a srácot szereted jobban mint a mostani pasidat, nincs mit tenni..
2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és csak te tudod eldönteni mit akarsz, mi nem. (előző voltam)
2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
írj egy forgatókönyvet.
2012. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hiába érzed azt a másikkal h elszállnak a gondok,azok úgy is lesznek mindig.
2012. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ezen mit kell válaszolni? ha szereted akkor azt válaszd! rövid az élet, és ha a másikal érzed jól magad akkor vele legyél és abból ne csinálj gondot, hogy néha beszélgetnek

gázabb lenne ha legjobb haverok lennének, de akkor se nagyon mert ha tetszetek egymásnak nagyon - még komolyabb is kisülhet a dologoból!

2012. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: Tök mindegy, ha lesznek is keres mást.. 15 éves, azt csinál amit akar.
2012. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"ha úgy érzed, két embert szeretsz, mindig válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2012. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj Pro és Kontra listát. De vigyázz, hogy meg ne bántsd a mostani barátod...mély nyomot hagyhatsz benne..
2012. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy darabig azt hittem rólam van szó.A srác tudja egyáltalán hogy van barátod ?
2012. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze tudja igen.. ismeri is a barátomat és tudja hogy együtt vagyunk meg minden..
2012. ápr. 1. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!