Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi-nő barátság? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátság? Szerintetek lehet ebből bonyodalom, vagy tényleg kötetlen, baráti kapcsolatra gondoljak?

Figyelt kérdés

2 randi után nem érzem, hogy szeretnék párkapcsolatot a lánnyal, de jól éreztük magunkat és felajánlotta a barátságát.

Tisztáztuk, hogy a további randizás kilőve.


2011. ápr. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
No es ferfi kozott csak ugy lehet oszinte baratsag ha minden fele vonzalom ki van zarva. Ha barmilyen fizikai szinten vonzodsz hozza, elobb utobb valtozhatnak a dolgok. De meglehet probalni. Csak abban legy biztos h a lany nem azert ajanlja a baratsagat mert "hulyiti onmagat". Azt ertem ezalatt h vannak lanyok akik eloszor baratsagot ajanlanak ha mar visszautasitas volt, mivelh megis kisse remenykednek, h ha megismered megvaltoznak majd a dolgok.
2011. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ugyanerre gondoltam, amit Te is leírtál.

Mindenesetre a párkapcsolatot elég nyíltan kizártam és ehhez a későbbiekben is ragaszkodom. Köszi, hogy írtál :)

2011. ápr. 3. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között nincs barátság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Volt egy fiú ismerősöm,akivel szinte együtt nőttünk fel...tök jó volt minden,mindent megbeszéltünk stb ,mint az igazi barátok...

Aztán egyszer hajnalban felhívott,hogy nincs-e kedvem....

Na azóta nem vagyunk barátok,mert nekem párkapcsolatom volt,amiről persze ő is tudott és mégis pofátlanul ajánlatot tett.

Ideig-óráig működhet a dolog,de egyszer valamelyik fél úgyis "bekattan"

2011. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!