Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ugye sokan nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye sokan nem szeretik az informatikus pasikat, mert kockák, de mi van azokkal, akik nem informatikusok és nem is számítógépb. uzik, de értenek a gépekhez, és bármikor megtudják javítani, vagy összetudnak rakni egy gépet? Őket is lenézitek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én az infóst sem néztem le addig és eztán sem fogom. És még téged sem Kedves Kérdező, mert hülyeségeket kérdezel!


Jó Éjszakát!

22/L

2012. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le a kockákat, mivel lány létemre én is az vagyok, a barátom is. De mindenki máshogy vélekedik, és egyetértek az elsővel, buta kérdés:P Mai világban nem árt, ha valaki legalább icipicit ért a számítógéphez, mert egy "alap dologgá" vált manapság.
2012. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

De kis butus vagy, kérdező!


Nálunk olyan informatikusok vannak, hogy a legtöbb nőivarú homo sapiens (?) megnyalhatná utánuk még a 10 lábujját is.

Intelligens, sportos, életrevaló emberek szinte kivétel nélkül. Majdnem mindnek van családja is.


Hogy jön bárki is ahhoz, hogy lenézze őket a foglalkozásuk miatt?

2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hallod, ismerőseim 90%-át kockák és informatikusok alkotják, pedig én magam nem is vonzódom annyira a gépekhez. :D Jófej srácok ezek attól még... Van életük, barátnőjük, sportolnak... Csak szeretik a gépet. Ennyi.


Jah és egyszerre öt embert is meg tudok kérdezni, hogyha kell valami segítség ilyen téren. :D


21L

2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
menj már el vmelyik egyetem informatikai karára és nézzél szét, hogy kik járnak oda... legrosszabb esetben is maximum 10%-ra tudnád ráhúzni a kocka jelzőt és ezzel most eléggé sokat is mondtam
2012. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Én felnézek mindenkire, aki jól ért a számítógéphez.

Van egy srác, aki megtanított jól kérdezni a témával kapcsolatban.

Türelmesek nagyon.

2012. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3.-ik válaszoló: A Homo Sapiense-ek már kihaltak.A modern (jelenlegi) ember latin neve Homo Sapiens Sapiens.


Amúgy ha már itt annyi kocka van, akkor valaki tud segíteni nekem linux alá kernelt fordítani lehetőleg egy AMD64-es kernelből? VAgy idáig nem terjed ki a kockaságotok, csak odáig hogy kockulunk ezerrel?

2012. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ért a számítógépekhez az kocka.

Aki nem ért a számítógépekhez az meg egy idióta Ősember.


Ez a mai világ. Belekötünk valakiben azért mert nincs rajta sapka, meg azért is mert van.

2012. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:
100%

#7 Értelmetlen amit írsz. Több helyen is:

"linux alá kernelt fordítani" A kernel maga a Linux, így alá nem lehet kernelt fordítani.

"lehetőleg egy AMD64-es kernelből" kernelforrás csak egy van. Az .config dönti el, hogy milyen arch-ra lesz belőle bináris.

"VAgy idáig nem terjed ki a kockaságotok" Újabban (10 éve) már nem érdemes kernelt forgatni, hacsak nem teszel bele valami extrát (pl grsec). Úgysem lesz jobb, mint a gyári :)

2012. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kernel nem maga a linux, csak az alapja, ezért nem nevezhető rendszernek.Így lehet alatta fordítani.

Több kernel verzió is van Ld. 2.4;2.6 ... [link]


Miért ne lenne érdemes forgatni? Szvsz nem mindegy, hogy egy kernel 600 mega vagy csak 200 és az sem, hogy másfél perc alatt bootol be, vagy 20 másodperc alatt.


Olvasgasd egy kicsit: [link]

2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!