Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki sexológust akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki sexológust akivel lehet dumálni neten keresztül? Aki segít annak kösz.

Figyelt kérdés
Problémám van amit szeretnék megbeszélni hozzá értővel.

2012. márc. 16. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miről lenne szó?
2012. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
velem beszélhetsz. 7000/óra
2012. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második. Annyi fogad legyen ahányszor Én fogok veled beszélni. :D
2012. márc. 16. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha annyi fogam lenne ahányan nem tudják, vagy nem akarják leírni normálisan a "szex" szót.... Akkor már a harmadik protkómat csináltatnám...


Tehát: szexológus

2012. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, hogy szexológus neten pötyögtetve fogja pazarolni az idejét! Személyesen esetleg fogad INGYEN, de neten komolytalankodni nincs kapacitásuk.


Én felajánlom, hogy megdumáld a problémádat, hátha tudok segíteni. Amúgy nem vagyok szexológus, de szexuálisan eléggé művelt vagyok.

2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves boy 19! Nem, nem "bu.ziztam". Csupán megjegyeztem, hogy hogyan kell helyesen leírni azt a szót.

Ha te ebből azt szűrted le, akkor nálad súlyos problémák vannak, amit nem biztos, hogy obszcén privát üzenetekkel kell kompenzálnod.

2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm visszafogott válaszod kedves utolsó válaszoló. Köszönöm, hogy figyelmeztettél, hogy a helyesírásom nem tökéletes. Viszont az első válaszod akkor is nem tetszést váltott ki belőlem.
2012. márc. 16. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszik nem tetszik, ez a harmadik válaszom. Először 21:04-kor írtam, de ezeket a százalékokból is láthatod. Sajnálom ha nem tetszett a javításom, de remélem legalább megtanulod.
2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na menjél aludni most már szépen.
2012. márc. 16. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Höh! Figyu hoki!! (?)

Pici guglizás után nézzed má' mit találtam:

[link]


És itt kiemelném:

[link]

2012. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!