Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam meg ha mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg ha mindig, olyan begyepesedett les maga elé? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régóta tetszik, de egyszerűen nem lehet hozzá közeledni. Senkivel nem szokott soha beszélgetni barátnői sincsenek mindig 1-dül van, néha szólok hozzá egy két szót akkor vissza válaszol és ennyi.

Van amikor nem szoktam vele foglalkozni, azt várom, hogy ő is tegyen valamit. De semmit nem tesz, pedig tudom, hogy tetszek neki.


2012. márc. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod kiscsillag?
2012. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom a szemén amikor rám szokott nézni.
2012. márc. 17. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ne akkor szólj hozzá amikor körülveszik a barátnői. hanem amikor egyedül van :) és am grat hozzá hogy élőbe akarsz nyomulni nem pedig facebookon. nem sok ilyen pasival találkoztam :)
2012. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van akkor mit tölölsz?Menj oda és mond neki hogy szeretnéd elhivni valahová.Ne legyél már szerencsétlen.
2012. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

xDxD ez jó volt.....

nah tök egyszerűen oda megyel.... persze nincs vele senki és el mondod neki a problemádat. Szia drága. Nagyon bejössz de annyira rideg vagy nem tudom hogy közeledjek segíts :)

2012. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő az igazi különc típus. Tudod, lehet hogy oka van annak, hogy olyan amilyen. Ne te várd azt, hogy majd hirtelen megnyilik aztán rögtön beszélőgörcse lesz. Lassan közelíts felé, de ne rohand le. Lehet, azért ilyen, mert az emberek többségét nem érdekli, hogy kicsoda, nem találta meg a számára jó embereket. Éreztesd vele, hogy nem csak szivatod, hanem tényleg érdekel amit mond, aki. Kérdezgesd mindenféléről, mesélj magadról, mosolyogj rá, de ne szard le ha rögtön nem omlik a karjaidba. sok sikert:)
2012. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jut, hogy egyáltalán nem érdekled? Azért a nézését nehogymár világméretű érvnek hozd fel. Nem vagy gondolatolvasó.
2012. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!