Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leborotválni ott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leborotválni ott? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, lány vagyok és az a bajom hogyha leborotválom a puncim akkor nagyon kipirosik és pöttyös lesz. De csak felül szoktam, alul nem merem. Ott hogy kell, vagy lehet hogy ne fájjon utána? Gyantázni nem tudok. :S
2012. márc. 17. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
A gyanta meg az epilálás lent nem fáj, szinte érzéketlen ott a bőr, csak fent fájdalmas egy kicsit.
2012. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az "alul" az mit jelent? A nagyajkakat?


Ha gyantáztatni akarsz, azt ne egyedül (főleg ha nem vagy benne tapasztalt) hanem irány a kozmetikus! Nem kell félni, naponta tucatjával lát ilyet, ő a szakember, hagyd rá, hog elintézze, sok kellemetlenségtől kíméled meg magad.


Ha borotválkozás után kipattogsz, az normális reakció, kend be valamilyen babapopsikrémmel (én Neogranormont használok). A borotvát másra ne használd, és havonta cseréld le.

2012. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Első, második: köszi szépen. :) Igen a nagyajkakra gondoltam. Meg ott (hogy is mondjam) olyan fura a bőr, mintha kis pattanások lennének ott, én nem merek odanyúlni lehet hogy felsérteném a bőrt. :S Hát lehet hogy belemegyek a gyantázásba csak nem igazán szeretem mutogatni a nemi szervem másoknak, de magamnak meg nem tudom.


Utolsó:nem igénylem a segítséged. De kösz! :D

2012. márc. 17. 21:51
 5/23 anonim ***** válasza:

én a páromnak szoktam leborotválni a punciját. borotvazselét és gilette mach3turbó borotvával. az egyszerü wilkinson az nem nem igazán jó. érezhetően más.

szóval valami jobb minőségű lehuzóval , és borotvahabot vagy zselét használj! és az a jobb ha fürdés után borotválod.

2012. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Látod látod... Utolsó válaszoló is ezt mondja, amit én linkeltem. Olyan nagyot nem tévedhetek. Szóval csak nyugodtan! :D
2012. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy hány éves vagy?
2012. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
19 leszek
2012. márc. 18. 01:56
 9/23 anonim ***** válasza:
amúgy ha nincs kinek , ne borotválgasd csak magadnak. nem tesz jót neki. de az sem jó ha bozontos. akkor kicsit ollóvak egy kicsit rövidre vághatod. de vigyázz! mert könnyen megcsípheted az ollóval a bőröd.
2012. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

Igen, utolsónak is igaza lehet, de ez már izlés kérdése. Az viszont elég groteszk, hogy pont alul szőrös, és felül borostás.


Fordítva jobb; ha alul csupasz -és persze nem is szúr, mert akkor inkább legyen rövidre vágva-, felül pedig rövidre vagy nem rövidre vágva :P


Mondom én, hogy egy férfi ebben nagyon jól tudna segíteni, na de mindegy...


22F

2012. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!