Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elmesélte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elmesélte, hogy maszti után szokott sírni. Miért sír?

Figyelt kérdés
Nem tudja, hogy mitől van de cikinek találta bárkitől is megkérdezni, így a legjobb barátjától kérdezte meg tőlem,de én nem tudtam neki segíteni.Adnék tanácsot, hogy mit tegyen, de nem tudom mit. Szeretnék neki segíteni a kérdésben, de fogalmam sincs miért van ez, talán begolyózott?
2012. márc. 17. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kellemetlennek találta, és szégyellte magát! Pedig mond csak meg neki hogy ez természetes!
2012. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis szoktam sírni O.o a megkönnyebbüléstől mert olyan jó volt.
2012. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki bűntudatot érez utána, még akkor is ha élvezte...
2012. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!