Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen gyakran és milyen okból szoktatok sírni? (nem azért írtam a kérdést ebbe a kategóriába, mert csak "szerelem-szex" téma miatti sírásra gondolok, csak ezt szokták nézni a legtöbbet)

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
én akkor sírok ha kiverem de nem jön ge*i
2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
ritkán sírok. de egyszer sírtam a Forest Gumpon:D:D 20/F
2011. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 atilis ***** válasza:

Én akkor sírtam, amikor a Vészhelyzetben meghalt Green Dr.

Meg amikor a Szomszédokban meglőtték Taki bácsit, meg amikor a főerdészt sörétessel megküldték két gally miatt. Meg amikor Vágási Ferinek lefagyott a Win 95.

2011. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát alsós korom óta kb 1x sírtam, pont 3 hónappal ezelőtt. Felelőtlenül motoroztam, sikerült megnéznem egy suzuki elejét 70 kmh-val. Nem ájultam el, ezért éreztem, hogy eltört a kulcscsontom, bal csuklóm, 3 bordám, és a jobb térdem. Reflexből még meg is próbáltam felállítani a motort, menteni minden egyes csepp benzint, miközben üvöltöttem, mint a fába szorul féreg. Igaz, hazudok, hogy csak 1x sírtam, mert amikor hazajöttem és megláttam a motort akkor is sírva fakadtam. 26F
2011. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk vmi érzelmileg kifejezetten rossz dolog történik veletek és egyedül vagytok, tehát nem látja senki akkor nem?
2011. nov. 13. 00:15
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

a férfi is érző lélek

és bizony néha sír. vagy leissza magát. vagy mindkettő egyszerre.


aki meg nem meri ezt felvállalni, annak vagy nincsennek érzelmei, vagy egy kétszínü puhány pö.cs

2011. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

mikor anyámmal nagyon összeveszek, akkor zokogok.

egyszer pont ment msn-en a hanghívás, és egyik lány barátom csak azt vette észre, hogy bejövök a szobába, és zokogok. mellesleg ő a legjobb barátom, és olyan, mintha a testvérem lenne.

tegnap is bekönnyeztem, mikor láttam facebookon, hogy ezt írta a falamra:


Nem kell egyedül élned a világban, ott van a testvéred.

Te vagy a világ legjobb testvére, akkor is, ha nem az igazi vagy  Akkor is Te vagy a legjobb testvér a földkerekségen  :$


17F

2011. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
óóh
2011. nov. 18. 15:37
 9/25 anonim ***** válasza:
Régen, amikor egyszer általánosban 4-en vertek meg, 2 hét alatt, mindet elkaptam az utcán egyesével, és megagyaltam őket, azóta nemigazán. 18/F
2011. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igazán szoktam sírni. Ha van okom rá, akkor is mindig elfojtom... szégyellem. A haláleset viszont más! Ott nem tudom elfojtani.


2 évvel ezelőtt halálos autóbaleset érte a Barátnőmet, akivel 2 éve voltunk együtt. Mondanom sem kell, hogy hogy' sírtam:/ ...és utána még sokszor, még a mai napig előfordul.


Anyu beteg volt, 5 hónappal ezelőtt Őt is elveszítettem:-(( Sokszor sírok Miatta... Ma is elgyengültem, mert meghallottam a dalt, ami a temetésén szólt, plusz mindenki Karácsonyi lázban ég már és én előre félek, hogy milyen lesz Nélküle:/


Általában egyedül szoktam, nem szeretem, hogyha látnak közben. Egyedül a Hugom előtt nem szégyellem, ja meg Apu előtt.

2011. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!