Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam be a számat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam be a számat? Ez így nem lesz jó! Mit csináljak ha utálom a párom haverját?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben elegem van abból az idióta rámenős haverjából!!

A páromat kihasználja amikor elmentek bulizni, meg állandóan csalja magával bulizni mert ő szingli és hát nincs ki mást lefejni a bulik alkalmával.

Pénzt kér tőle ő is és a családja is, holott a barátom megdolgozik érte keservesen míg ők várják a sült galambot a szájukba. (Roma ez a fiú)

Ha én felhívom a barátomat megkérdezem hol van és mit csinál akkor "ellenőrizgetem" de az a fiú is folyton hívja ha együtt vagyunk és szintén felteszi ugyanezeket a kérdéseket és ha szóvá teszem akkor elintézz hogy jól van már.Torkig vagyok a haverjával állandóan csak veszekszek/veszekszünk miatta, mert rosszba viszi :( Sajnos már félek hogy emiatt megyünk szét, úgyhogy hogyan ne vegyek róla tudomást??? Megfogadom hogy mostmár heti egy percre hívom fel a barátomat ne hogy ez legyen a baj de nem bírom ki.


2012. márc. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez miért nem tűnik fel neki, hogy egyértelműen csak kihasználja anyagilag?


Egyébként az extrém megoldást tudom ajánlani: Állítsd választás elé, hogy vagy Te, vagy a "barátja".

2012. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
feltűnt már neki, de elkezdi majd máshogy lesz.... :/ amúgy a baj hogy nincs jogom választás elé állítani :( szerintem
2012. márc. 17. 21:58
 3/3 bebibogyo2012 válasza:
én ugyanilyen helyzetben voltam... a barátja feszt kihasználta nyáron hogy kocsikáztassa a se**ét, amúgy lesz*rta, vagy a helyi szórakozóhelyen berugatta a pasimat, aki előzőleg megígérte nekem hogy nem issza magát taccsra...ahhoz képest haza se tudod menni, majdnem ráment a kapcsolatunk, azóta több eset volt, pl a barátom leszokóban volt a dohányzásról, és 1 hete már nem cigizett akkor, mikor felbukkant "A" haver és betoltak 2 doboz cigit 20 perc alatt...:/ akkor besértődtem, tudod a fiúknak sokszor a barátság mindennél fontosabb, aztán péntekenként nekem tánc óráim voltam, mindig este jött értem a barátom és utána általában elmentünk még csavarogni valamerre (kb este 9-10 fele) de mikor jött értem, egyre többször fogadott a válasz, hogy "kicsim hazaviszlek és ma .......-al leszek picit, oké?" és mikor behívtam hozzánk hogy ezt beszéljük meg mert a haver a kocsiba ült én voltam a szar h "KORLÁTOZOM" na itt elszakadt a húr, elzavartam a pics*ba de végül 11körül visszajött, aznap este és könyörgött a bocsánatomért, egyébként többször szólongattam érte, de volt mikor nem volt a pasim segge alatt a kocsi és akkor mondtam neki mindig hogy menjen el bicajja .........-hoz... és mikor odaért és látta a HAVER hogy nincs kocsi, elpasszolta a barátomat, így a drágám rájött hogy az egész barátságuk miről szólt és mára ő sem keresi...
2012. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!